Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Topaloğlu; Taşeronlarımız için direndik- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Topaloğlu; Taşeronlarımız için direndik- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Başkan Topaloğlu; Taşeronlarımız için direndik- Güncel Haberler

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde ve Kültür Salonunda belediye personeline, merakla beklenen banka promosyonları hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Topaloğlu, çalışanlara yaptığı konuşmada bankaların yalnızca kadrolu işçiler ve memurlara promosyon verdiğini belirterek “Taşeronlarımızın da bu parayı alması için direndik. Arkadaşlarımızın bir lira bile fazla para alması bizim için çok önemli.” dedi

 

Kemer Belediyesi çalışanlarının bankadan maaşları karşılığı alacağı promosyon merakla bekleniyordu. Uzun süredir Kemer Belediyesi Muhasebe Müdürlüğü birimi ile birlikte bankalarla görüşmelerini sürdüren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye personeli ile iki ayrı toplantı yaparak görüşmeler hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Topaloğlu’na toplantılar sırasında Belediye Başkan Vekili Mustafa Tıraş ve Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın eşlik etti.

 

İlk olarak Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde ardından da Kemer Belediyesi Kültür Salonunda çalışanlarla buluşan Başkan Topaloğlu, görüşmelerin uzun sürmesinin nedeninin bankaların taşeronlara promosyon vermek istemesi olduğunu söyledi.

 

Başkan Topaloğlu yaptığı konuşmada, “Ben görüştüğüm bankalara taşeronlarımız almazsa bu iş olmaz dedim. O zaman o arkadaşlarımızı göz ardı etmiş oluruz. Sizler bu işi değerlendirin dedim. Bu defa iki banka taşeronlar için de fiyat verdi. Bir bankanın diğer banka ile arasında bin 200 TL gibi fark var. Bu akşam bankalarla tekrar görüşmelerimizi yaptık. Ben kendi maaşımı da yüksek veren bankaya taşımayı teklif ettim. Yarın bir defa daha görüşme yapacağız. Şuan net olmamak kaydı ile kadrolu işçi arkadaşlara ve devlet memurlarına 21 bin 400 TL, taşeron arkadaşlara net olmamak kaydıyla 13 bin 500 TL gibi bir para yatıracaklar. Bazı belediyeler pazarlıklarını tamamlamasına rağmen bizim görüşmelerimizin uzun sürmesinin tek nedeni başta da ifade ettiğim gibi taşeronlarımızın da ödeme alması hatta daha fazla alması.  Arkadaşlarımızın bir lira bile fazla para alması bizim için çok önemli”dedi.

 

Birkaç gün içerisinde sözleşmeleri imzalamayı planladıklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, belediye personelinin konuyla ilgili kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Topaloğlu; Taşeronlarımız için direndik- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir süredir test aşamasında olan Twitter’in sesli sohbet odası özelliği Spaces, bugün itibariyle resmi olarak kullanıma açıldı Dikkat! Herkeste narsistik eğilim olabilir- Güncel Haberler Kronik Hastalıklarınız Varsa Düzenli Böbrek Kontrolü Yaptırmayı İhmal Etmeyin- Güncel Haberler Ericsson ConsumerLab: Hibrit alışveriş merkezleri yükselen trend haline gelecek- Güncel Haberler Aşk, itibar ve özgürlüğün peşinde “Molla Nur” ilk kez Türkçe yayımlanıyor- Güncel Haberler Gölcüklü Öğrenciler Dokuma Kursunda El Becerilerini Sanata Dönüştürdü- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat