Başkan Topaloğlu’ndan okullara ziyaret- Güncel Haberler

31.10.2022

0 Yorum

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla eğitime her türlü desteği veren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Uğur Okulları Kemer Kampüsü ve İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Topaloğlu’ndan okullara ziyaret- Güncel Haberler

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla eğitime her türlü desteği veren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Uğur Okulları Kemer Kampüsü ve İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Topaloğlu’na ziyaretleri sırasında Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.

 

Bu eğitim öğretim sezonunda Kemer’de eğitime açılan Uğur Okulları Kemer Kampüsünü ve ardından da Kemer İmam Hatip Lisesinde okul müdürleri ve öğretmenlerle de görüşen Belediye Başkanı Topaloğlu, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 

Başkan Topaloğlu, okul ziyaretlerinden sonra yaptığı açıklamada, geleceğin teminatı olan öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

 

Kemer Belediyesi olarak eğitime her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam ettiklerine işaret eden Topaloğlu, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlara önem veriyoruz. Belediye olarak okullarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kemer anaokulundan üniversiteye kadar olan tüm öğrenciler Kemer Belediyesi’ne emanet” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ