Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Topaloğlu’ndan Ramazan Ayı Mesajı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Topaloğlu’ndan Ramazan Ayı Mesajı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
On bir ayın sultanı olan Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın mutluluğu ve huzuru içerisinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, mesajında şunlara yer verdi:
 
“Bağışlanma ve arınma dönemi olan kutlu Ramazan, paylaşma ayıdır. Zorlu bir pandemi sürecinden geçtik. Mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bolluk ve bereketin yaşandığı, savaşların olmadığı dönemler geçirmek dilediğiyle tüm Kemerlilerin Ramazan ayını tebrik ediyor, mübarek ayın vatanımıza, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Topaloğlu’ndan Ramazan Ayı Mesajı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi Incubator Web3 girişimlerine desteğini Octopus Network iş birliğiyle sürdürüyor- Güncel Haberler Kartepe’de Karne Sevinci- Güncel Haberler Ödüllü Diziler, Şok Eden Belgeseller,  Yepyeni Hikayerler- Güncel Haberler Ramazanın Müjdecisi Berat Kandili Aliağa’da İdrak Edildi- Güncel Haberler Sıcak Havalarda Gül Hastalığına Dikkat!- Güncel Haberler EBSOV’dan Çocuklara Burs Desteği- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat