BAY YANLIŞ 3. BÖLÜM

12.07.2020

0 Yorum

Özgür yine Ezgi’nin hayal kırıklığı sonrası peşini topladı. Çok büyük bir farkındalık yaşasa ve bu ona çok ağır gelse de büyük bir aşama kaydetmesine sebep oldu. Özgür de bu aşamada hem kendini hem Ezgi’yi tanıdı. Yoksa âşık oldu mu desek?

BAY YANLIŞ 3. BÖLÜM

NİYE BEN DEĞİL DE O CANSU? NEDEN?

Hepimizin sarılası gelmedi mi Ezgi’ye? Arkadaşını görmeye giden Ezgi, Dr. Serdar ÖZTÜRK’ü görünce selam vermek istedi. Vermez olaydı. Eski sevgilisi Soner nâm-ı diğer ‘pislik’ nişanlısıyla muayeneye Serdar’a gelmişti. Hem de kadın doğum doktoruna. Yani çok yüksek ihtimalle Soner’in nişanlısı hamile. Bunu anlayan Ezgi büyük bir şokla önce düştü. Sonra Serdar ilgilendi onunla. Ezgi’nin hiç tadı yoktu. Eli değil kalbi burkulmuştu. Cansu yetişti imdadına. Cansu, Deniz ve kendisinin her zaman yanında olacağını söyledi. Sakinleştirmeye çalıştı onu. İyi de geldi. Ezgi büyük bir farkındalık yaşadı. Kendine gelmeye başladı.

HAYDAR HAYDAR…   🙂

Ezgi içip içip cesareti toplayınca Soner’i aradı. Sormak istediği ne varsa sordu. Cevabı da aslında oldukça kötüydü. Soner tam da tahmin ettiğimiz gibi Ezgi onun çok fazla yanında olduğu için, belki de annesi gibi davrandığı için Ezgi’yi terk etmişti. Büyük bir yıkımla bunu kabullenen Ezgi yine soluğu Özgür de aldı. Özgür’ü bulamayan Ezgi evde kapının önünde uyuyakaldı. Özgür yanında getirdiği kızı yollamak zorunda kaldı. Önce biraz söylendi. Kıyamadı sonra Ezgi’ye. Yanında olmak istedi belli ki. Özgür Ezgi’yi zorla uyandırmaya çalıştı. Ezgi anahtarını bulamadı. Bir de üstüne yere kustu. Bunu temizlemek te Haydar’a düştü. O görüntüye katlanmak zorunda kalan Özgür ve Haydar çok zor bir durumda kaldılar. Özgür bir mineralli su sözüyle ikna etti Haydar’ı. Haydar’ın gözü Ezgi’nin üstünde. Ertesi sabah kendini yine Özgür’ün yatağında bulan Ezgi kıyameti kopardı. Cansu ve Deniz kapıda uzun süre beklemek zorunda kalınca telaşlanıp sıkıldılar.

BAY YANLIŞ 3. BÖLÜM

DÜNÜRCÜLÜK

Ezgi Özgür’e haksızlık yaptığını düşündü. Onu yarı yolda bırakmak istemedi. Onunla kardeşinin düğününe gitmeyi kabul etti. Özgür başta buna şaşırdı ama tabi ki işine geldi. Sabah erkenden yola çıktılar. Hâliyle kahvaltı edemediler. Özgür Bursa’da kahvaltı etmek için bir mekanda durup Ezgi’yi uyandırdı. Durdukları mekan Ezgi’nin annesinin mekanıydı. Mecburen Özgür Ezgi’nin annesiyle tanışmak zorunda kaldı. Ezgi’nin annesi ve Ünal Bey bu duruma pek sevindi. Hatta Özgür’ün Ezgi’yi kardeşinin düğününe götürdüğünü öğrenince iyice havaya girip Ezgi’nin evleneceğini düşündüler. Özgür Ezgi’nin ailesi tarafından çok sevildi. Hatta Özgür ve Ezgi Göcek’e devam etmeden önce onlara hem yolluk hem de Özgür’ün ailesine hediyelik yolladılar.

DÜĞÜNÜMÜZ VAR!

Ezgi çok büyük bir heyecanla Özgür’ün annesiyle ve kardeşiyle tanıştı. Her şey o kadar yolunda gitti ki. Tabi yengeye kadar. Özgür nasıl Ezgi’nin ailesi tarafından sevildiyse Ezgi de Özgür’ün ailesi tarafından sevildi. Zaten Özgür’ün annesi Ezgi’yi daha görmeden sevmişti. İhtimali bile yetmişti sevmesine. Yengeye kadar her şey yolundaydı. Yengesi Özgür ve Ezgi’ye olur olmaz bir sürü soru sordu. Belli ki daha da soracak. Üstelik başkalarının da sormasına sebep olacak. Özgür bunu anlayınca Ezgi’yi kaptığı gibi tekne turuna götürdü. Kaçırdı desek daha doğru olur. Ezgi’nin de canına minnetti. Çok güzel bir coğrafyada gezdiler. Özgür Ezgi’yle vakit geçirmekten büyük bir mutluluk duydu bence. Çok güzel zaman geçirdiler.

BAY YANLIŞ 3. BÖLÜM

BAY YANLIŞ 3.BÖLÜM

Cansu Levent’in kızına her şeyi anlatması için çok büyük bir çaba sarfediyor. İş artık duygusallaştırmaya başladı. Biraz daha böyle devam ederse Cansu sesini çok daha fazla hatta belki de ağlayarak çıkaracak. Levent için açıklaması zor olan bu durum artık bir mecburiyet. Elbet bir yerde anlatmak zorunda kalacak kızına. Cansu da imkan vermeye çalışıyor anlatması için. Cansu iş çığrından çıkarsa çok daha sert ve agresif adımlar atabilir. Romantik komedi olduğumuzu düşünürsek aşırı derece bir sertlik olmayacaktır bu aşamada.

Ozan şef elinden ne geliyorsa yapıyor. Deniz KOPARAN onu daha da zorlayacak gibi. Bir yerde bu netlik ve sertlik itici durabilir. Ozan, Deniz’e karşı biraz daha duygusal yaklaşabilir. Deniz’in duygusal damarını bulması lazım. Belki de zaaflarını ve yaşadığı kırıklıkları. Deniz bir yerde kırılacak ama nerede? Bekliyoruz.

Gizem büyük bir umutla başladığı Bay Yanlış 3. bölümü hayal kırıklığıyla bitirdi. Gizem yeni açılacak mekana halkla ilişkiler sorumlusu olarak yerleşeceğini umuyordu. Hatta Özgür’le bu konuyla ilgili konuşmaya bile çalışacaktı ama olmadı. O yeni mekanın halkla ilişkiler sorunlusunun Ezgi olduğunu öğrenince çok üzüldü. Bundan barmenimiz  Emre bile etkilendi. Onun da umudu yeni mekana geçmekti ama olmadı.

BAY YANLIŞ 3. BÖLÜM

REYTİNG VE FRAGMAN

Bay Yanlış 3. bölüm izle. Bay Yanlış 3. bölüm 5.45 reytingle totalde üst sıralardaki yerini korudu. Büyük bir sıçrama yapan dizi umut vaad ediyor. Özellikle Survivor’ın bu hafta biteceğini düşünürsek 6.50 reytingi görebileceğini düşünüyorum. Bay Yanlış 4. bölüm fragmanı da çıktı. Cansu ve Deniz, Ezgi’yi Göcek’te buldu. Özgür ve Ezgi arasındaki bu sahte ilişkiye bir uyarı geldi. Birbirlerine âşık olmaya başladıklarını arkadaşlar fark etti. Bakalım Özgür ve Ezgi ne zaman fark edecek? Haftaya görüşmek üzere.

 

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ