Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bayraklı’da çocuklar da söz sahibi!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Bayraklı’da çocuklar da söz sahibi!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

‘Dünya Çocuk ve Gençlik Kenti’ vizyonu doğrultusunda örnek projelere imza atan Bayraklı Belediyesinde Çocuk Meclisi toplandı. Bayraklılı çocuklar, hayallerindeki parkları resmetti, hayata geçirmek istedikleri doğa ve çevre temalı projeleri konuştu. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Çocuklarımızın düşünceleri bizim için önemli. Onlar hayal edecek biz hayata geçireceğiz” dedi.

 

HAYAL ETTİKLERİ PARKI ÇİZDİLER 

Bayraklı Belediyesi Çocuk Meclisi üyeleri Havuz Düğün Salonu’nda bir araya geldi. Eğlenceli atölye etkinliklerinde yeni arkadaşlarla tanışıp, hayallerindeki Bayraklı projelerini konuşan çocuklar, Bayraklı’da olmasını istedikleri parkların resmini çizdi. Bayraklı Belediyesi Kent Tarihi ve Tasarım Müdürlüğü mimarları çocuklara Bayraklı’da hayata geçirilecek Smyrna Meydan Projesi’ni anlattı. Çocuklar bu projeye eklemek istediklerini de katılımcılarla ve yöneticilerle paylaştı. Gruplar halinde düzenlenen atölyelerde eğitmenler eşliğinde eğlenceli aktivitelere katılan çocuklar; özellikle doğa ve çevre konularında atıkların ayrıştırılması, doğanın korunması, yeşil alanların artırılması gibi çalışmalar yapmak istediklerini belirtti.

 

ÇOCUKLARIMIZI MECLİSİMİZE KATILMAYA DAVET EDİYORUZ

 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’yı çocuk ve gençlik kenti yapmak istiyoruz. Tüm kurumsal işleyişimizi çocuklarımızın refahı, huzuru ve kendilerini özgürce ifade edebilme becerileri üzerine kuruyoruz. Çocuklarımız da bu kentte söz sahibi olsun, karar alma süreçlerine katılsın, projelerin bir parçası olsun istiyoruz. Bu kapsamda tüm Bayraklılı çocuklarımızı meclisimize ve atölyelerimize katılmaya davet ediyoruz” dedi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bayraklı’da çocuklar da söz sahibi!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  İstanbul Pandemi nedeniyle ilk kez göç verdi- Güncel Haberler Efsane Avı: Header Bidding- Güncel Haberler Platin İş Kitapları Ödülleri 17 Aralık Cuma, 24 TV’de!- Güncel Haberler Troya Kültür Yolu Festivali’nde Şehrin Dört Bir Yanı Sanat- Güncel Haberler İstinye Üniversitesi Vadi Kampüsü ile büyüyor- Güncel Haberler ‘Kaptan Pengu ve Arkadaşları’ 25 Aralık Cumartesi Trump Sahne’de çocuklarla buluşuyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat