Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bayraklı’da dev park için çalışmalar hızlandı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Bayraklı’da dev park için çalışmalar hızlandı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bayraklı genelinde yeşil alan oranını artırmak ve modern park alanları yaratmak için projeler üreten Bayraklı Belediyesi; Osmangazi’ye, 3 bin metrekarelik yeni bir park kazandırmak için çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Sandal “Yarınlara daha yeşil bir çevre ve daha çağdaş yaşam alanları bırakmak için mücadelemiz sürecek” dedi” dedi.

 

3 BİN METREKARELİK ALANA YENİ PARK

Yerel seçimlerden bu yana Bayraklı’nın farklı noktalarında 15 yeni parkın yapımını tamamlayan Bayraklı Belediyesi, Osmangazi Mahallesi’nde yeni bir sosyal donatı alanı yaratmak için çalışmalara başladı. 617/5 sokakta yaşama geçirilecek park alanı, toplam 3 bin metrekarelik alan üzerine kurulacak. Proje tamamlandığında, Bayraklı 2 bin 45 metrekare yeni yeşil alana kavuşmuş olacak. Projenin içerisinde, yürüyüş yolları, oyun grupları ve spor aletleri de yer alacak. Modern peyzaj çalışmaları da park alanına estetik bir görünüm kazandıracak.

 

“YARINLARA DAHA YEŞİL BİR ÇEVRE BIRAKACAĞIZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Yarınlara daha yeşil bir çevre ve daha çağdaş yaşam alanları bırakmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan mevcut park ve yeşil alanlarımızın bakım, onarım ve yenileme işlemlerini yaparken bir yandan da ilçemize yeni parklar ve sosyal donatı alanları kazandırıyoruz. Bu kapsamda Osmangazi’de çalışmalarını sürdürdüğümüz park projemizi de kısa sürede tamamlayıp, hizmete sunmayı hedefliyoruz. İlçemizin ihtiyaç olan her noktasına imkanlarımız dahilinde yeni parklar kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bayraklı’da dev park için çalışmalar hızlandı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Sazın üstadı notaları konuşturdu- Güncel Haberler İzmir’den Adana’ya enerji bağı- Güncel Haberler SANKO Okulları Kariyer Günü ve Üniversite Fuarı- Güncel Haberler Konfor Grup Bünyesinde Görev Alan Mağaza Müdürlerini “Birlikte Kazanalım” Projesi ile Mağazasının Kârına Ortak Etti- Güncel Haberler Gölcüklü Kadınlardan Muhteşem Tiyatro Performansı- Güncel Haberler Oyun geliştiriciler Xsolla ile Hindistan pazarına girebilecek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat