Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması Başvuruları Sona Erdi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması Başvuruları Sona Erdi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması Başvuruları Sona Erdi- Güncel Haberler

Beykoz’un binlerce yıllık doğal ve tarihi güzellikleri ile renkli güncel yaşamının fotoğraf sanatı aracılığıyla gözler önüne serileceği “Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması” başvuruları 15 Kasım 2022 itibariyle sona erdi. 

 

İstanbul’un en köklü ilçelerinden Beykoz’un tanıtımına ve fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla toplam 153 bin TL ödüllü açılan yarışmaya başvuruların sona ermesiyle ilçeyi en iyi anlatan fotoğraflar için heyecanlı bekleyiş de başladı. 

 

Sonuçlar 2 Aralık’ta  

Beykoz Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Vakfı (TFV) işbirliğiyle bu yıl “Serbest”, “Kurgu”,  “Foto Öykü” ve “Dron” kategorilerinde düzenlenen yarışmaya fotoğraf sanatına gönül veren 511 katılımcı, 4 bin 238 fotoğrafla başvurdu. 

 

Sonuçların 2 Aralık Cuma günü kurumun web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacağı yarışmanın sergi ve ödül töreni ise 10 Aralık 2020 Cumartesi günü yapılacak.  

 

Ustalar En Güzel Kareleri Seçecek 

İlçenin farklı mekânlarını, insanını, mevcut sosyal, ekonomik ve kültür hayatını en güzel karelerle kayıt altına alacak organizasyon, zengin medeniyet birikimi ve renkli sosyal yaşamın hâkim olduğu ilçeyi fotoğraf sanatı için cazip hale getirmeyi de hedefliyor. 

 

Yarışmaya gönderilen fotoğraflar aralarında ünlü foto muhabiri Coşkun Aral’ın yanı sıra, fotoğraf sanatının usta isimleri İsmail Küçük, İzzet Keribar, Leyla Emektar, Merih Akoğul, Murat Gür, Mustafa Yılmaz, Nazan Tuna, Süleyman Gündüz’den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilecek. 

 

Büyük Ödül 20 Bin TL 

Serbest Kategoride birinci 10.000 TL, ikinci 8.000 TL, üçüncü 6.000 TL, Beykoz Belediyesi Özel Ödülü sahibi 4.000 TL, 5 adet Mansiyon Ödülü sahipleri 2.000’er TL ve en fazla 20 adet Sergilenmeye Değer Eser sahipleri ise 1.000’er TL ile ödüllendirilecek. 

 

Foto Öykü Kategorisinde ise birinciye 20.000 TL, ikinciye 15.000 TL, üçüncüye 10.000 TL, Beykoz Belediyesi Özel Ödülü sahibine 8.000 TL, 5 adet Mansiyon Ödülü sahiplerine 5.000’er TL ve en fazla 20 adet Sergilenmeye Değer Eser sahiplerine ise 2.000’er TL verilecek.

 

Kurgu Kategorisi’nde birinci 10.000 TL, ikinci 8.000 TL, üçüncü 6.000 TL, Beykoz Belediyesi Özel Ödülü sahibi 4.000 TL, 5 adet Mansiyon Ödülü sahipleri 2.000’er TL ve en fazla 20 adet Sergilenmeye Değer Eser sahipleri ise 1.000’er TL kazanacak.  

 

Drone Kategorisinde birinci 10.000 TL, ikinci 8.000 TL, üçüncü 6.000 TL, Beykoz Belediyesi Özel Ödülü sahibi 4.000 TL, 5 adet Mansiyon Ödülü sahipleri 2.000’er TL ve en fazla 20 adet Sergilenmeye Değer Eser sahipleri ise 1.000’er TL ile ödüllendirilecek. 

 

Yarışmanın sonunda dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen eserlerden oluşan bir de fotoğraf sergisi açılacak.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Beykoz Belediyesi 4. Fotoğraf Yarışması Başvuruları Sona Erdi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları Tam Kadro Sahaya Çıktı- Güncel Haberler Tam 500 milyon kahve falı yorumlandı- Güncel Haberler Karasu’dan Cemevi Yönetimine Ziyaret- Güncel Haberler Kemeraltı Çarşısı’nda Turuncu Çember genişliyor- Güncel Haberler MUCİZE DOKTOR BİTİYOR MU? MUCİZE DOKTOR NEDEN BİTİYOR? Hilmi Türkmen: “8. Yıl Projelerimizin Türkiye ve Dünya Örneği Yok!”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat