Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Beymen’den Sıra dışı Yepyeni Bir Evren: BeymenVerse- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Beymen’den Sıra dışı Yepyeni Bir Evren: BeymenVerse- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bu bahar yepyeni bir evrene davetlisiniz.

 

Tamamen sıra dışı…

Metaverse evrenine Beymen gözüyle bakış…

Güneşin iç ısıtan enerjisini…

Doğanın yaşam enerjisini…

Kendi öz enerjinizi hissetmeye hazır olun.

Yenilenme zamanı geldi.

 

Birlikte yepyeni bir bölüme geçiyoruz.

Hayatın ve modanın yeni bölümüne…

 

BeymenVerse’e hoş geldiniz.

 

Vizyoner duruşuyla Türkiye’de ilklere öncülük eden Beymen, 2022 baharında modaseverleri keşfedilmemiş deneyimlere, heyecan veren yepyeni bir evrene davet ediyor; içimizdeki gücü keşfetmek, yenilenmek, ilkbahar ve yazı doyasıya yaşamak için… Bu evrenin adı: BeymenVerse.

 

Bilimkurgu ve animasyon filmlerinde kullanılan CGI (Computer Generated Imagery) teknolojisiyle çekilen Beymen’in 2022 İlkbahar/Yaz kampanyası BeymenVerse, güneşin pozitif enerjisi, doğanın yenileyici gücü ve denizlerin sonsuzluğundan ilham alıyor. Dünya modasına yön veren markaların defile ve reklam kampanyalarında yer alan ünlü modeller Alexina Graham ve Matteo Ferri’nin rol aldığı kampanya filmi, karakterlerin güneşten, doğadan ve denizden aldıkları enerjiyle BeymenVerse’ü keşfetme hikayesini anlatıyor. İzleyicisini bir başka boyuta taşıyan, doğanın mucizeleriyle baş başa bırakan kampanya filminin hikayesi, karakterlerin birbirinden enerji alarak kendi içlerindeki gücü keşfetmeleriyle sona eriyor. 

 

Jennifer Lopez, Jamie Dornan, Colin Farrell gibi uluslararası yıldızlarla çalışan ve ses getiren pek çok global projeye imza atan ünlü fotoğraf duosu Hunter & Gatti’nin imzasını taşıyan kampanyada modeller, Balmain, Valentino, Saint Laurent, Dolce & Gabbana, Balenciaga, Bottega Veneta, Versace, Stella McCartney, Etro, Fendi gibi dünya markalarının yanı sıra Beymen Collection ve Academia’nın 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarından öne çıkan tasarımlarla kamera karşısında. 

 

Beymen dostlarına ilham vermeyi, iyi hissettirmeyi, yepyeni deneyimler sunmayı amaçladıklarını söyleyen Beymen Marka Yönetimi Direktörü Emir Alemdar, “Deneyim, Beymen DNA’sının yapıtaşlarından” diyor. “Beymen dostlarını bir başka evrene transfer etmek, onlara farklı bir deneyim sunmak için bu bahar metaverse dünyasının kapılarını aralıyoruz. Yenilikçi karakterimizle bir başka heyecana davet bu… Kaldı ki heyecan, uyanış, tazelenme isteği mevsimin de özünde var. İlkbahar ve yaz aylarında hayata daha iyimser bakıyor, daha iyi hissediyoruz. İhtiyacımız olan gücü bazen güneşin içimizi ısıtan pozitif enerjisinden, bazen baharda yeniden uyanan doğadan, bazen denizlerin enginliğinden ama en çok da kendi özümüzden ve sevdiklerimizden alıyoruz. Bizlere kendimizi iyi hissettiren, enerji veren tüm bu kavramlarla bu sezon yepyeni bir dünya kurguladık: BeymenVerse. Bu evrenin içimizdeki enerjiyi açığa çıkararak bizi yenileyeceğine inanıyoruz”. 

 

Modeller                      : Alexina Graham, Matteo Ferri

Video & Fotoğraf         : Hunter & Gatti

Kreatif ajans                : TBWA

CGI Ajans                    : Dreambox

Prodüksiyon                : 212 

Stylist                          : Aslıgül Arslanalp

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Beymen’den Sıra dışı Yepyeni Bir Evren: BeymenVerse- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Adeo, Siber Güvenlikte Önemli Bir Adım Daha Attı- Güncel Haberler Tirilye’de Bilim, Tarih, Kültür ve Sanat Buluşması – Güncel Haberler Mesut Ergin, “Zeytin Ağacıma Dokunma”- Güncel Haberler Hayat Bugün Dizisi Konusu Nedir, Hayat Bugün Dizisi Oyuncu Kadrosu Önce zihinlerdeki engeli kaldırmalıyız- Güncel Haberler Multinet Up, MultiGift ile firmaların yılbaşı hediye gönderimlerine yenilikçi çözümler sunuyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat