Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bilgievleri ve Akademi Lise’de yaz okulu kayıtları başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Bilgievleri ve Akademi Lise’de yaz okulu kayıtları başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Bilgievleri ve Akademi Lise Yaz Okulu kayıtları başladı

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ödüllü gençlik projesi Kılavuz Gençlik’te ilkokul ve ortaokul öğrencilerine hizmet veren Bilgievleri ile lise grubu öğrencilerine hizmet veren Akademi Liselerde yaz okulu kayıtları başladı.

 

DOLU DOLU BİR YAZ GEÇECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Eğitimi Şube Müdürlüğü bünyesindeki Akademi Liselerde lise grubu öğrencilere yönelik yaz okulu etkinlikleri başladı. 10 Haziran Cuma günü açılan kayıtlar ile öğrencileri bu yaz birçok faaliyet bekliyor. Akademi Lise Yaz Okulu’nda öğrenciler; Sanat Atölyesi/Nefise Mektebi, Okuma Grupları, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Değerler Eğitimi, Kültür Gezileri, Gençlik Kampları ve Doğa Yürüyüşleri, Spor Turnuvaları ile bisiklet, fitness ve yüzme gibi sportif faaliyetler, Okula Destek ve Hazırlık Kursları, Yazarlık Atölyesi ile Söyleşi ve Konferanslarla yaz dönemini dolu dolu geçirecek.

 

HEM EĞLENİP HEM ÖĞRENECEKLER

Büyükşehir’e bağlı 17 Bilgievi’nde ise ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik yaz okulu etkinlikleri için kayıtlar 13 Haziran Pazartesi günü internet üzerinden açıldı. Bilgievleri’nde Kuran-ı Kerim ve temel dini bilgiler eğitimi, LGS Hazırlık Kursları, Kültür Gezileri, Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi, Bilim ve Sanat Atölyesi, Müzik Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, İngilizce Dil Atölyesi ve Yazarlık Atölyesi ile yüzme, doğa etkinlikleri ve kamplar gibi birçok alanda faaliyetler olacak. Ücretsiz yaz okulunda öğrenciler hem eğlenip hem öğrenecek.

 

KAYITLAR İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN

Yaz döneminden öğrencilerin en verimli şekilde yararlanabilmesi için Bilgievleri ve Akademi Liselerde eğitim programları özenle hazırlandı. 27 Haziran’da başlayacak Bilgievleri Yaz Okulu dönemi 5 Ağustos’a kadar devam edecek. 25 Haziran’da başlayacak Akademi Liselerde ise eğitim 21 Ağustos’a kadar sürecek. Yaz okullarından faydalanmak isteyen öğrenciler Kılavuz Gençlik internet sitesi kilavuzgenclik.kocaeli.bel.tr üzerinden kayıt yaptırabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bilgievleri ve Akademi Lise’de yaz okulu kayıtları başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Atabay, KIDS GYM / FIT GYM’in Açılışını Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Nilüfer Ailesi Yeni Yılı Umutla Karşıladı- Güncel Haberler Alaçatı’da edebiyat rüzgârı esecek- Güncel Haberler Kamu ve Özel Sektördeki Siber Güvenlik Zafiyetleri Masaya Yatırılıyor- Güncel Haberler Tencent Games Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz oldu- Güncel Haberler Samsung’un Eğlence Modu, yeni AR filtreleriyle dijital moda dünyasının kapılarını aralıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat