Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bilgin; “Sivas’ta Uyum İçerisinde Çalıştık- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Bilgin; “Sivas’ta Uyum İçerisinde Çalıştık- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Yaklaşık 14 yıldır Sivas’ta çeşitli kamu idareciliği görevlerinde bulunan Vali Salih Ayhan, Şanlıurfa’ya tayini çıkması sebebiyle Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e veda ziyaretinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ziyarette yatığı konuşmada, “Kaymakam olarak, Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak ve en son Vali olarak şehrimizin her karşında, her bölgesinde 14 yıldır büyük hizmetleriniz var. Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile birlikte de Sivas’taki hizmet yolculuğunuz tamamlandı. Öncelikle tüm hemşerilerimiz adına Sivas’a yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de Şanlıurfa’da, ülkemize ve milletimize aynı şekilde hizmet edeceğinizden hiç bir şüphemiz yok. Görev yaptığınız sürece gerek Belediye Başkanı olarak, gerek milletvekili olarak ortak akıl istişareyi hedef belirleyerek iyi bir uyum sergiledik. Şahsım ve hemşerilerim adına bu uyuma bizzat müşahede ettik. Hemşerilerimizin desteği ile birlikte Sivas’ta büyük işler yaptık. Sivas vefalı bir şehirdir, vefasını asla unutmaz ve bunu da göstermekte mahirdir. Bu noktada da hemşerilerimizin size teşekkürlerini ve minnet duygularını iletiyorum” dedi.

 

AYHAN; “VERDİĞİNİZ DESTEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bundan sonra fahri bir Sivaslı olarak görev yapacağını belirten Vali Salih Ayhan, “Bizim buradan kopabilmemiz mümkün değil. Sivas Vefalı şehirdir. Burada görev yapıp da burayla bağını koparan görmedim. İçten bir şehir, samimi bir şehir, kendisine hizmet edeni unutmayan bir şehirdir. Bu özelliklerini bildiğimiz için de çok keyifle ağız tadıyla çalıştık. Verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Her şey gelip geçer, ömür biter, hayat bitiyor… Asıl olan bulunduğun zaman diliminde ağız tadıyla gönül hoşnutluğu ile güzel hizmet edebilmek. Ben hep destek gördüm Sivas’tan… Güzellikler gördüm ve buradan giderken de heybemizde; Sivas’ın sevgisi, vefası, güzelliği, samimiyeti ve içtenliğini götüreceğiz. Buradaki tecrübemizle, birikimimizle inşallah ülkemizin farklı coğrafyasında Şanlıurfa’da bayrağımızın dalgalandığı, ezanımızın okunduğu güzel memlekette güzel hizmetler yapacağız. Ben desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından Vali Ayhan, Belediye’nin şeref defterini imzaladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bilgin; “Sivas’ta Uyum İçerisinde Çalıştık- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  İzmir Sanata Doyacak- Güncel Haberler Spotify’da Metallica’nın Master of Puppets dinlenmelerinde olağanüstü artış- Güncel Haberler Kocaeli’de üst geçitler ve yaya yolları hep açık- Güncel Haberler MedCezir Deniz’in Çağrısıyla Uğurtan Sayıner’in Mezarı Yenilendi- Güncel Haberler Başkan Büyükakın: Yeşilova Solaklar Kavşağına el atıyoruz- Güncel Haberler Engelli Bireylere Özel EKPSS Kursu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat