Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Binance’den Ukrayna’ya 10 milyon dolarlık yardım- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Binance’den Ukrayna’ya 10 milyon dolarlık yardım- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Binance, Ukrayna’ya Binance Charity Foundation (Binance Sivil Toplum Kuruluşu) aracılığıyla 10 milyon dolar değerinde yardımda bulunacağını duyurdu. Yardımlar, Ukrayna ve komşu ülkelerde yerinden edilmiş çocukları ve aileleri desteklemek için UNICEF, UNHCR, UN Refugee Agency, iSans ve People in Need gibi halihazırda sahada bulunan kuruluşlar arasında paylaştırılacak. 

 

Dünyanın önde gelen blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, Ukrayna’da yerinden edilmiş çocukları ve ailelerini desteklemek üzere sivil toplum kuruluşu Binance Charity Foundation aracılığıyla 10 milyon dolar değerinde yardımda bulunacağını açıkladı. Binance ayrıca mültecilerin ve çocukların gıda, yakıt ve malzeme gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Ukrayna Acil Yardım Fonu adlı kripto öncelikli bir kitle fonlaması sitesi başlattı. Binance tarafından bu fona da 16.042 BNB (6 milyon dolar) değerinde bağış yapıldı.

 

Bölgedeki yardım kuruluşlarına destek 

 

Binance’in yardımları halihazırda bölgede bulunan UNICEF, UNHCR, UN Refugee Agency, iSans ve People in Need gibi yardım kuruluşları aracılığıyla dağıtılacak. 

 

Binance Charity yardımlarına devam ediyor

 

Binance, Binance Charity’nin kurulduğu 2018 yılından bu yana küresel felaketlerin çözümünü sağlamaya yardımcı olacak projeleri desteklemek, sosyal ve çevresel sorunların üstesinden gelmek için 10 milyon dolar bağışladı. Politik bir amacı bulunmayan Binance Charity, yalnızca bölgede yardıma muhtaç ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarda bulunuyor. 

 

Binance Charity, Beyrut patlamasının ardından başlattığı yardım çalışmalarını, Dünya Sağlık Örgütü’ne bağlı COVAX’ın aşılama sürecine destek olarak sürdürürken, bu kapsamda Lüksemburg Komitesi ve UNICEFF ile iş birlikleri geliştirdi. Ukrayna’daki insani krizin çözülmesi adına çalışmalarını sürdüren Binance Charity’nin desteklediği UNICEF bölgede kritik malzemelerin önceden konumlandırılması, güvenli içme suyu sağlanması, hareket halindeki ailelerin desteklenmesi, çocukların korunması, acil durum eğitim kaynakları ve psiko-sosyal destek konularına yoğunlaşıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Binance’den Ukrayna’ya 10 milyon dolarlık yardım- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bitdefender GravityZone Artık Türkçe- Güncel Haberler Schneider Electric’in EcoStruxure çözümleriyle SASA’nın operasyon verimliliği artacak- Güncel Haberler 75 üniversiteden 58 kalite öğrenci topluluğu ilk kez Ege Üniversitesinde bir araya geldi- Güncel Haberler Koronavirüs Sonrası Görme Kaybına Dikkat!- Güncel Haberler Dünün Reyting Şampiyonları Belli Oldu: Yargı Dizisi Sezon Finaliyle İzleyicileri Kendine Hayran Bıraktı Yaz neşesi TikTok YazFest ile geliyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat