Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bir adam, Bir kadın ve bir araba yine bir araya geldi asfalt yine ağlayacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Bir adam, Bir kadın ve bir araba yine bir araya geldi asfalt yine ağlayacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

OPET’in Cem Yılmaz işbirliği ile hayata geçirdiği “Opet’se Fark Eder” reklam kampanyasının yeni filmleri izleyici ile buluştu. OPET’i kendine rakip gören Farketmez Petrol’ün sahibi Faruk Etmez’in maceralarının yer aldığı serinin yeni filminde OPET’in üstün performans ve tasarruf sunan yakıtı Ultra Force’un farkı ekranlara yansıtılıyor. Filmde Cem Yılmaz’a Türkiye'nin en genç kadın Ralli şampiyonu Burcu Burkut Erenkul eşlik ediyor.  

 

OPET’in, uzun yıllardır sektöre getirdiği yenilikleri vurguladığı “Opet’se Fark Eder” reklam kampanyasının yeni bölümleri izleyiciyle buluştu. OPET’in marka yüzü olan Cem Yılmaz, yine OPET olmaya öykünen ve bir taraftan da OPET’i kendine rakip gören Farketmez Petrol’ün sahibi Faruk Etmez rolünde izleyicinin karşısına çıkıyor. OPET’teki tüm gelişmeleri ilgiyle takip eden Faruk Etmez, Farketmez Petrol’ün hizmet anlayışı ve tüm eksikliklerine rağmen sektörde değişim ve yeniliğin öncüsü olan OPET’e meydan okumayı da ihmal etmiyor. 

 

FARUK ETMEZ BU KEZ YOLLARDA 

 

Serinin yeni filmlerinde Faruk Etmez bu kez, OPET’in performans sahnesi olan yollara düşüyor. Faruk Etmez bu kez Ultra Force’u mercek altına alıyor. Ultra Force’un performansını incelemek üzere saha araştırması yapmaya karar veren Faruk, Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul’un arabasına biniyor. Erenkul, Ultra Force’un performansını uygulamalı olarak Faruk’a gösteriyor. Reklam filmlerinin Haziran ayında gerçekleşen ve 4 gün süren çekim sürecinde sosyal izolasyon kuralları ve korunma tedbirleri titizlikle uygulandı. Yol sahnelerinin çekimi ise trafiğe kapalı alanda gerçekleştirildi, araç içi planları ise kurulan özel 4 Dof Motion platformunda çekildi. Medina Turgul DDB imzasını taşıyan filmlerin yönetmenliğini ise usta yönetmen Ozan Açıktan üstlendi. 

 

Cem Yılmaz, OPET ile devam eden iş birliğine ilişkin “Komedi, reklam dünyasında etkili ama bir o kadar dertli bir enstrüman… Bir ürünü, hizmeti tanıtırken eğer özgüvenli bir marka ile çalışıyorsanız bu çok önemli bir konfor ve bir mutluluk. OPET ile ilk çalıştığım yıllarda yaptığımız o güzel filmler hep bu özgüvenin eseri oldu. Muhatabını ciddiye alan bulunduğu sektöre değer katan, standart belirleyen profesyonellerle çalışmak beni hep daha iyisini yapmaya teşvik ediyor” dedi. 

 

OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, OPET’in akaryakıt istasyonlarında araçların her türlü ihtiyacını karşılamanın yanı sıra müşterilerine sundukları alternatif hizmetler ve sosyal sorumluluk projeleriyle müşteri memnuniyetinin zirvesindeki yerini koruduğunu söyledi. Zengin, “İnsan odaklı bir marka olan OPET, kurulduğu günden bu yana ülkemiz akaryakıt sektörünü dönüştürüyor. Bu misyonumuzu reklam kampanyamızın ilk filmlerinde vurgulamıştık. Devam filmlerimizde ise ürün ve hizmetlerimize odaklanıyoruz. İki yeni filmimiz olacak. İlk filmimizde üstün performans ve tasarruf sunan yakıtımız Ultra Force’un farkını anlattık. Bu farkı en iyi anlatacak isimlerden biri de Türkiye'nin en genç kadın Ralli şampiyonu Burcu Burkut Erenkul olur diye düşündük. Enerjisi yüksek bir reklam filmine imza attık. Üstün hizmet anlayışımız kapsamında sunduğumuz ürün, hizmet ve projelerimizi Faruk Etmez eşliğinde izleyici ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir adam, Bir kadın ve bir araba yine bir araya geldi asfalt yine ağlayacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Profesyonel Fotoğrafçılıkta A’dan Z’ye İhtiyacınız Olan Her Şey!- Güncel Haberler Otokoç Otomotiv – “Cam Tavan Arabada Güzel”- Güncel Haberler Yüreğinin sesinden gidince daha mı kolay kavuşur insan sevdiğine?- Güncel Haberler Yeni itfaiye erleri ilk spor eğitimlerini gerçekleştirdi- Güncel Haberler Sağlık Sektöründe Bir Siber Saldırının Ortalama Maliyeti 9 Milyon Dolar- Güncel Haberler Akçalar’da günbatımında caz keyfi – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat