Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirvede!

05.12.2020

0 Yorum

Yayınladığı iki dönemdir reytinglerde başarılı grafiği ile göz dolduran dizi Bir zamanlar çukurova 3 Aralık perşembe günü yayınlanan yeni bölümüyle yine zirveye adını yazdırdı! Peki Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl? 3 Aralık perşembe günü yayınlanan 75. bölümüyle reytinglerde yine kimseye zirveyi kimseye bırakmıyor. Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm özeti! Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirveye bir […]

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirvede!

Yayınladığı iki dönemdir reytinglerde başarılı grafiği ile göz dolduran dizi Bir zamanlar çukurova 3 Aralık perşembe günü yayınlanan yeni bölümüyle yine zirveye adını yazdırdı! Peki Bir zamanlar çukurova reytingleri nasıl? 3 Aralık perşembe günü yayınlanan 75. bölümüyle reytinglerde yine kimseye zirveyi kimseye bırakmıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm özeti!

bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolumde-neler-oldu

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri zirveye bir kez daha damgasını vurdu. Sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasına giren dizi, tüm kategorilerde en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Bir zamanlar çukurova yeni bölümünde, Müjgan’ın hamilelik haberi en çok Behice’yi sevindirdi diyebiliriz. Lakin mutlulukları kursaklarında kaldı.

Yılmaz Müjgan’ın hamilelik haberini alır almaz, çocuğun kendisinden olmadığını söyledi. Lakin  Züleyha buna inanmadı, aralarındaki tüm bağı koparmak için harekete geçti. Müjgan  gayesine tam ulaştı derken, Hastanede çıkan dedikoduyu duyan Yılmaz, Fikret’i vurmaya gider. Arkalarından zor yetişen Fekeli ve Müjgan Yılmaz’ın Fikreti vurmasına mani olmaya çalışır. Yapacak birşeyi kalmadığını görün Müjgan hamile olmadığını itiraf etmek zorunda kalır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 76. BÖLÜM FRAGMANI

Bunu duyan Yılmaz Müjgan’ı zorla Züleyha’nın yanına götürür ve hamile olmadığını söyletir. Yılmaz ve Züleyha artık kaçma planları yapmaya başlarlar. Bu arada Yılmaz Fikret’ten özür diler. Ali Rahmet Fekeli, Yılmaz’ın para vererek Çukurovayı terkedeceksiniz dediği Müjgan ve kötülerin kötüsü halası Behice’yi Çukurova’nın ıssız bir yerinde bir eve yerleştirir.

Müjgan çocuğu olmadan yapamaz, çocuğunu alamayacağını anlayan Müjgan, soluğu Züleyha’nın yanında alır. Züleyha Yılmaz’ın yaşadığı eve gelerek çocuğu alarak Müjgan’a getirir. Müjgan bebeği kaçırır.

İki sezondur heyecanını hiç yitirmeyen dizi 75. bölümüyle, izlenme oranları ve izlenme paylarıyla yine zirveye yerleşti.

Bir Zamanlar Çukurova reytingleri nasıl?

  • TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

2 BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET) ATV

3 MUCIZE DOKTOR FOX

  • AB REYTİNG SONUÇLARI

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

2 MUCIZE DOKTOR FOX

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

  • ABC REYTİNG SONUÇLARI 

1 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

3 MUCIZE DOKTOR FOX

Dizi reyting sonuçları, Günlük Total Reyting sonuçları ve Ab Reyting sonuçları, Hafta içi ve Hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlayamıyoruz.

Düşünceleriniz bizim için önemli! Yazımızı değerlendirebilir, görüş ve önerilerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz. Dilerseniz Reyting Tv’ye üye olarak yazarlarımız arasına katılabilir. Dizi özetleri ve diğer güncel konular hakkında yazılar yazabilirsiniz.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ