”Birce Akalay” Son Yaz Kadrosunda

31.07.2021

0 Yorum

En son yaptığı sezon finaliyle hafizalara kazınan Son Yaz yeni sezonda yapacağı değişiklerle adından bahsettirmeye devam ediyor. Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin başrol olduğu dizide Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Emre Karayel kadrodan ayrılıyor. Ayrıca çekimlerin Rize ve İstanbul’a taşınacağı da söylenenler arasında. Son Yaz kadrosuna bomba bir isim dahil oluyor. Son olarak […]

”Birce Akalay” Son Yaz Kadrosunda

En son yaptığı sezon finaliyle hafizalara kazınan Son Yaz yeni sezonda yapacağı değişiklerle adından bahsettirmeye devam ediyor. Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz gibi isimlerin başrol olduğu dizide Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Emre Karayel kadrodan ayrılıyor. Ayrıca çekimlerin Rize ve İstanbul’a taşınacağı da söylenenler arasında.

Son Yaz kadrosuna bomba bir isim dahil oluyor. Son olarak Babil dizisinde izlediğimiz Birce Akalay en son Netflix için hazırlanan Kuş Uçuşu dizisinin çekimlerinde İbrahim Çelikkol‘la başrolü paylaştı. İstihbarat uzmanı Sare olarak izleyeceğimiz Birce Akalay Son Yaz izleyicilerini oldukça heyecanlandırdı.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ