Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Börezli Mahallesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Börezli Mahallesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Börezli Mahallesi’nde yol sorunu çözüme kavuştu.

 

Börezli Mahallesi’nde BASKİ alt yapı çalışmalarından kaynaklı ve Cezaevi yolunda Türk Telekom alt yapı çalışmalarından kaynaklı bozulan yolların yapımı tamamlandıktan sonra kalan yolların da tamamlanması ve sorunların çözümü adına ekipler, Börezli Mahallesi’nde çalışmalarına tekrar başladı.

 

Yolların parke taş döşemesini tamamlayan belediye ekipleri, aşırı yağışlarda yaşanan ve yıllardır çözümlenemeyen yağmur suyu problemini de çözdü. Aşırı yağışlarda, daha yüksek rakımlı olan Çallı Mahallesi’nden aşağıya gelerek Börezli Mahallesi’ne inen yağmur suları, yeni hat yapılarak kanala bağlandı. Yağmur sularının önünün kesilmesiyle aşırı yağışlarda oluşabilecek olası su taşkını problemi de çözülerek Burhaniye’de bir kırsal mahalle daha yıllardır çözümsüz kalan sorunlarından kurtuldu. 

 

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yürütülen yol yapım ve onarım çalışmaları ilçe genelinde program dahilinde tüm hızıyla devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Börezli Mahallesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Jolly Joker Private Sevgililer Günü’nü Üç Gece Yaşatacak- Güncel Haberler Acıbadem’in global marka ve repütasyonundan faydalanılarak, ülkedeki sağlık hizmetinin en yüksek seviyede verilmesi sağlanacak. Reytingler! 19 Ağustos 2021 Perşembe Doktor tavsiyesi: Aşk kalbe iyi gelir- Güncel Haberler 7.Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde Ünlüler Geçidi- Güncel Haberler Yeni kitabını D&R davetinde tanıtan İlber Ortaylı’dan altın değerinde hayat tavsiyeleri- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat