Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Borusan Quartet’ten İstanbullulara müzik ziyafeti- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Borusan Quartet’ten İstanbullulara müzik ziyafeti- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

50. İstanbul Müzik Festivali kapsamında 8 Haziran’da gerçekleşen Borusan Quartet konseri, açık hava etkinliği ile Caddebostan sahil ve Galata Kuledibi’ne kurulan ekranlarla sanatseverlere ulaştı. Borusan Quartet’in günümüzün önde gelen arp sanatçılarından Xavier de Maistre ile verdiği konser ile İstanbullular sanat dolu bir akşam geçirdi.

 

Sanatı yaygınlaştırma ve geniş kitlelere ulaştırma misyonuyla hareket eden Borusan Holding, klasik dönemden modern döneme uzanan geniş bir repertuvara sahip olan Borusan Quartet’in günümüzün önde gelen arp sanatçılarından Xavier de Maistre ile 8 Haziran akşamı Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda verdiği konseri Caddebostan sahilde ve Galata Kuledibi’nde kurduğu ekranlarla binlerce kişiye ulaştırdı.

 

Borusan Quartet ve Xavier de Maistre, son derece etkileyici eserlere imza atan Boieldieu, 19. yüzyılın şiirinin tüm derinliğini sunan Debussy ve romantik dönemin tutkulu bestecisi Çaykovski’nin yapıtlarından oluşan bir program sundu. Açık hava etkinliğinde bir araya gelen sanatseverler, yaklaşık 90 dakika süren konseri ilgiyle izledi.

 

Borusan Holding’in ilk notadan beri destekçisi olduğu ve bu sene Fesitval Sponsoru olduğu 50. İstanbul Müzik Festivali’nde Borusan Sanat da Yüksek Katkıda Bulunan Kurum olarak konumlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Borusan Quartet’ten İstanbullulara müzik ziyafeti- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Alev Alev Dizisi Oyuncusu Berker Güven ‘En Popüler Oyuncular’ Listesinde Çocuklar, yaz tatilini İngilizce’yle geçirmeli- Güncel Haberler “Original by Nature” sergisinde bir yaşam döngüsü tamamlanıyor- Güncel Haberler Ukraynalı Valeri: “Türkiye Benim İkinci Vatanım”- Güncel Haberler İdrar kaçırma her iki kadından birini etkiliyor- Güncel Haberler Mart Ayında DocuBox HD Ekranlarında Brezilya’yı Gezeceğiz

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat