Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Brad Pitt: Breaking Hollywood” Gain’de Yayında- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » “Brad Pitt: Breaking Hollywood” Gain’de Yayında- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Defalarca dünyanın en seksi erkeği seçildi ancak onun yeteneği ve hedefleri bunun hep çok ötesindeydi… Hollywood’un zirvedeki isimlerinden Brad Pitt’in dev bir yıldıza dönüşme serüveni, “Brad Pitt: Breaking Hollywood” ile izleyicilerle buluşuyor. GAİN’de yayına giren en yeni biyografik belgesel, bu ikon ismin kendine sıfırdan, tartışma götürmez derecede başarılı eşsiz bir kariyer inşa etmesinin hikayesini anlatıyor.

 

Brad Pitt, tarihi dramalardan bilimkurguya, aksiyon ve gerilim filmlerinden destanlara, romantik komediden kara komediye kadar sinemanın farklı türlerinin altından ustalıkla kalkabilen çok yönlü bir yetenek. Dünyanın en seksi insanlarından biri olarak kabul edilmesinin yanı sıra kamusal bir figür olarak da en etkili ve güçlü isimlerin arasında sayılıyor. Üstelik Pitt, bugün olduğu yere sıfırdan geldi. Kariyerini ve sahip olduğu serveti kendi yeteneği ve azmiyle inşa etti. Çok farklı maceralardan geçerek her daim yeni zirveler keşfetmesini bildi. 

 

Elvis Presley, Michael Jackson, David Bowie gibi pop kültür ikonlarının biyografik belgesellerindeki imzasıyla ünlü Roxane Schlumberger tarafından yazıp yönetilen “Brad Pitt: Breaking Hollywood”, ünlü aktörün bu ilgi çekici serüvenine ışık tutuyor. Yalnızca sinemaseverler ve Brad Pitt hayranlarına değil, ilham verici hikayesiyle biyografi türüne ilgi duyan tüm izleyicilere hitap ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

“Brad Pitt: Breaking Hollywood” Gain’de Yayında- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Engelsiz Plajda Mavi Bayrak Ödül Töreni- Güncel Haberler PowerTürk’te ilk kez NFT ödüller veriliyor- Güncel Haberler 20 Mayıs Dünya Arı Günü Muğla’da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı- Güncel Haberler Aksigorta Tüm Sağlık Ürünlerinde Online Sağlık Danışmanlığı Sunuyor- Güncel Haberler ‘Yılın En Başarılı E-Ticaret Oyun Platformu’ Belli Oldu- Güncel Haberler Seri üretime hazırlanan GÜNSEL, ekibini büyütmeye devam ediyor!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat