Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Brand Week Istanbul başlıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Brand Week Istanbul başlıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Brand Week Istanbul başlıyor- Güncel Haberler

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul başlıyor. 9-11 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de düzenlenecek etkinlik için geri sayım artık sona erdi.

 

Kasım ayına girilmesiyle birlikte Brand Week Istanbul için de heyecan arttı. Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan etkinlik Zorlu PSM’de kapılarını açıyor. Yılın en ilham verici haftasında bu yıl da birçok ünlü ve uzman isim sahne alıyor.

 

Yaratıcı endüstrileri ve markalar dünyasını bir araya getiren Brand Week Istanbul bu yıl “Time to Reset” temasıyla gerçekleşiyor. Etkinlikte dünyanın farklı yerlerinden gelen yaratıcı liderler sunumlar, paneller, araştırma çıktıları ve tartışmalarla 9-10-11 Kasım tarihlerinde 9 ayrı sahnede katılımcılarla buluşacak. 9 Kasım’da hikâye anlatıcılığında yeni trendler, tasarımda inovasyon ve Türkiye’nin geleceğinin konuşulacağı Brand Week Istanbul’da 10 Kasım’da yaratıcılık, bilimin geleceği ve spor iletişimi tartışılacak. 11 Kasım’da ise influencer ekonomisi, enflasyon dönemlerinde pazarlama ve yeni teknolojiler gibi konular ele alınacak.

 

Brand Week Istanbul birçok önemli konuşmacıya ev sahipliği yapıyor

 

Hikâye anlatıcılığında yeni trendler, tasarımda inovasyon ve Türkiye’nin geleceğinin konuşulacağı 9 Kasım’da Dentsu Lab Tokyo Kreatif Direktörü Naoki Tanaka, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Gazeteci Nilay Örnek, Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Besteci ve Orkestra Şefi Pınar Toprak ve Gazeteci Ünsal Ünlü gibi önemli isimler sahnede olacak. 

 

Yaratıcılık, dijital trendler, bilimin geleceği gibi konuların tartışılacağı 10 Kasım’da ise Yönetmen Serdar Erener, Yazar ve Hicivci Nels Abbey, Decode Pazarlama Direktörü Phil Barden, Müzisyen Harun Tekin, Harbour Collective Kurucu ve Strateji Ortağı Kev Chesters ve Teknik Direktör Şenol Güneş başta olmak üzere birçok önemli isim Brand Week Istanbul katılımcılarıyla bir araya gelecek. 

 

Influencer ekonomisi, enflasyon dönemlerinde pazarlama ve yeni teknolojilerin ele alınacağı 11 Kasım tarihinde ise Teknoloji Yazarı ve Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, Şarkıcı Zeynep Bastık, FluTV Kurucusu İlker Canikligil, Les Benjamins Kurucusu ve Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Ekonomist Prof. Dr. Refet Gürkaynak ve Oyuncu Seda Bakan gibi önemli isimler konuşma yapacak. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Brand Week Istanbul başlıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seyrek Plajı’na TÜRÇEV’den tam not- Güncel Haberler Van Büyükşehir Van Gölü’ne Hayat Vermeye Devam Ediyor- Güncel Haberler Venezuela Simon Bolivar Senfoni Orkestrası 2 Konserler İş Sanat’ta- Güncel Haberler Minik Ressam Azra Saka İlk Kişisel Resim Sergisini Açtı- Güncel Haberler CLPA Küresel Üyelik Ağıyla Otomasyonun Geleceğine Rehberlik Ediyor- Güncel Haberler Ümit Boyner’den Kadınlar Günü mesajı; “Buradayız, Birlikteyiz, Vazgeçmeyeceğiz!”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat