Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bungalov nedir? Bungalov Ev Nedir?

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Bungalov nedir? Bungalov Ev Nedir?
Google News Abone Ol

Bungalov, İngilizce “bungalov” kelimesinden türetilmiştir ve bir deniz feneri, hafif bir yazlık olarak bilinir. Bungalov aynı zamanda bir yaşam felsefesinin tezahürüdür. Modern mimariye uyarlanmıştır. Günümüzde tüketici çılgınlığının görülebildiği Amerikan ve Avrupa kültürü, yaşanan doygunluk nedeniyle sadeliğe geri dönmekte, tek katlı veya birkaç odalı bungalov tipleri tercih edilmektedir. Bungalov aynı zamanda doğaya dönüşün de simgesi. Günümüzde teknik cihazlarla manyetik enerjide boğulan ve kendini yalnız hisseden insanlar, beton yığınlarında kendilerini doğaya açmanın yollarını arıyorlar. Bu anlamda bungalov evler villa tipinde devre mülk olarakta kullanılabiliyor.

Bungalov Ev Nedir?

Bungalov evlerden bahsettiğimizde ahşap mimariden bahsediyoruz, bu evlerdeki oksijen sirkülasyonu sürekli olarak havayı temizler, bu anlamda bu tip yapılara evler de denilir, bağışıklık sistemine iyi gelir, bir enerjisi vardır. Türkiye’de ağırlıklı olarak ekoturizmin uygulandığı bölgelerde kullanılmakta, pansiyon türü olarak da değerlendirildiği görülmektedir.

Bungalov nedir? Bungalov Ev Nedir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Kerimcan Durmaz’dan yeni şarkı ‘KMN?‘- Güncel Haberler 22 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Hürriyet Muhabirleri Sıcak Bölgeden Bildirdi- Güncel Haberler Down sendromlu çocuğun günlük yaşama katılımı desteklenmeli- Güncel Haberler 10. Geleneksel Çorlu Kitap ve Kırtasiye Fuarı Başlıyor- Güncel Haberler AKM Galeri’de Türkiye-Kore Diplomatik İlişkilerinin 65. Yılına Özel Sergi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat