Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Büyükşehir Alanya’da 140 bin meyve fidanı dağıttı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Büyükşehir Alanya’da 140 bin meyve fidanı dağıttı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarıma desteğini sürdürüyor. Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri bu kapsamda Alanya’da 66 mahalleye 140 bin meyve fidanı dağıtımı yaptı.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yerelden kalkınma ve çiftçilerin ürün çeşitliğini arttırarak gelir seviyelerini yükseltmek hedefiyle tarıma desteğini sürdürüyor. Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekilemeyen alanların tarıma kazandırılması ve vatandaşların üretime teşvik edilmesi amacıyla desteklerini sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı bu kapsamda Alanya’da 120 bin yabani elma, armut, erik ve şeftali fidanı ile 20 bin Kıbrıs Akasyası, Doğu Çınarı ve Tespih Ağacı olmak üzere toplam 140 bin fidanı 66 mahalleye dağıttı. Büyükşehir Belediyesi Gündoğmuş Hizmet Birimi ekipleri de, Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığının ürettiği ağaç fidanlarının dağıtımını gerçekleştirdi. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Büyükşehir Alanya’da 140 bin meyve fidanı dağıttı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Televizyon İzleyicileri 19 Haziran Reyting Sonuçlarını Merakla Bekliyor Kandaki Oksijen Değerini Ölçen OPPO Band Sport Türkiye’de- Güncel Haberler Mobilya sektörünün yeni rotası Eskişehir Mobilya Fuarı başladı- Güncel Haberler Yanköşe Yeni Dönemde Bilal Yılmaz’ın “Seri Zanaat” Eserine Yer Veriyor- Güncel Haberler Argos in Cappadocia’da Şubat Ayı Sanat ve Müzik Dolu Geçecek – Güncel Haberler Hakan Özer’in İlk Albümü “ONCA GÜNLER” Yayında

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat