Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in 19 Mayıs Mesajı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in 19 Mayıs Mesajı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı mücadelesini başlattığı Samsun’a çıkışının 103. Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.  

 

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Milli Mücadele’nin başlangıcı 19 Mayıs 1919’un 103. Yılını yayımladığı mesajla kutladı. Başkan Taşdelen, mesajında şunları kaydetti:

“Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bağımsızlık ve özgürlük yolunda başlattığı mücadele dün olduğu gibi bugün de dünyaya örnek bir mücadeledir. Kurtuluş ve kuruluş mücadelemiz, Cumhuriyet devrimlerimiz insanlığın ortak mirasıdır. 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlayan Ulusal Kurtuluş Savaşımızın merkezi 222 gün sonra Çankaya oldu.

Atatürk’ün ve Cumhuriyetin Çankaya’sında, bağımsızlığın ve Cumhuriyetin bütün değerlerine sahip çıkıyoruz. İnsanlık tarihinin bu zor dönemlerinde bir kez daha Atamızın gösterdiği hedeflerin anlamını ve önemini biliyoruz. Geleceğin ancak ve ancak bilimle, akılla inşa edileceğini bir kez daha görüyoruz. Hiç kimsenin gücü O’nun ışığını, bu ulusun birliğini, Cumhuriyetimizin aydınlığını engellemeye yetmeyecektir. Senin izinde aydınlık bir gelecek kurma mücadelemizi senin ilçen Çankaya’da, sana layık hizmetlerle sonsuza kadar sürdüreceğiz.

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Ulusal Kurtuluş Mücadelesini verenlere, bu ülke uğruna hayatını veren şehitlere, aydınlanma ve bağımsızlık mücadelesinde yitirdiklerimize sonsuz saygı, şükran ve minnetimi sunuyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in 19 Mayıs Mesajı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Şubat Ayında İçinizi Isıtacak İçerikler beIN CONNECT’te!- Güncel Haberler Erkanlı Holding ve Turkcell,  internet erişim hizmetleri için anlaştı- Güncel Haberler İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne bağlı işyeri kiralarına yapılan zamlar Meclis gündeminde!- Güncel Haberler Otokar 2021 yılında yüzde 55 büyüdü- Güncel Haberler Şehir Hayatına Değer Katan Projeler Ödül Aldı- Güncel Haberler Pazarlarda Etiket Kontrolü ve 6502 Sayılı Yasa Kapsamında Bilgilendirmeler Yapıldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat