Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

CHP Bayraklı’ya 100 yeni üye!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » CHP Bayraklı’ya 100 yeni üye!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
CHP Bayraklı’ya 100 yeni üye!- Güncel Haberler

“Hedef iktidar”

İlçe kongresinin ardından, tüm mahallelerde örgütlenme girişimlerine hız veren CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı, Başkan Didem Gültekin ve yönetim kurulu üyelerinin çalışmaları sonucunda Emek Mahallesi’nde 100 yeni üyeye daha rozetlerini taktı. Törene katılan Başkan Sandal “İyilerin ve kötülerin iktidar mücadelesinde, memleket ve gelecek kavgasında artık sizinle daha güçlüyüz. Aramıza, ailemize hoş geldiniz” dedi.

 

100 YENİ ÜYE

Emek Mahallesi’nde bir kıraathanede düzenlenen rozet törenine, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri katıldı. Yeni üyelere rozetlerini Başkan Sandal ve Başkan Gültekin taktı. CHP ailesine katılan üyelerin mutlulukları yüzlerinden okundu.

 

“BU, İYİLERLE KÖTÜLERİN MÜCADELESİ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Göreve geldiğimizden bu güne kadar kimseyi ötekileştirmedik, yok saymadık. Kimseyi dışarıda bırakmadık. Çünkü yüreğimizde Allah korkusu, kula bakınca utanacak yüzümüz var. Biz herkese eşit hizmet etmeyi boynumuzun borcu biliyoruz. Göğsümüzdeki CHP rozeti bize bunu yapmamız gerektiğini söylüyor. Hepimiz biriz, aynıyız. Soframız aynı, derdimiz aynı… Sizden tek isteğimiz; artık bizi kandırmalarına, dolandırmalarına izin vermeyin. Bu, iyilerle kötülerin mücadelesi artık. İyilerin tarafında bizimle olduğunuz için çok mutluyuz. Bayrağımız altında kimseyi ayırmadan, iyilerin olduğu bu şemsiye altında hep beraber toplanacağız. Ülkemizin geleceği için el ele, omuz omuza, gönül gönüle olacağız. Bu memleket kavgasında, iyilerle kötülerin mücadelesinde, sizinle artık daha güçlüyüz. Aramıza, ailemize hoş geldiniz” dedi.

 

AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak hem memleketin içinde bulunduğu durumu düzeltmeye hem de insanların refah seviyelerini yükseltmeye kararlıyız. Tek gayemiz ülkemize huzuru, barışı, adaleti getirmek. Ülkemizde hukuku üstün kılarak demokrasiyi araç değil amaç olarak yeniden canlandırmak istiyoruz. Bu doğrultuda bize düşen, omuz omuza verip partimizi iktidara, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Cumhurbaşkanlığı koltuğuna taşımaktır. Emek Mahallesi’nde buna sizin de büyük katkı koyacağınızı biliyorum. Bize güç verdiniz, mutluluk getirdiniz. Ailemize hoş geldiniz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP Bayraklı’ya 100 yeni üye!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye Gastronomi Turizmi Derneği (GTD) New York Dda Sağlıklı Türk Mutfağı Tanıtımı Gerçekleştirdi.- Güncel Haberler Doğal Yaşam Şenliği’nde Nilkoop ürünlerine büyük ilgi- Güncel Haberler Yaz Aylarında Beslenmemiz Sağlığımızı Doğrudan Etkiliyor- Güncel Haberler Nilüfer +1 Güz Konserleri’nden unutulmayacak kapanış- Güncel Haberler Atalık tohumlar fide verdi!- Güncel Haberler Karabağlar Belediyesi Yaz Konserleri Devam Ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat