ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 46. BÖLÜM

11.05.2020

0 Yorum

Çekimlerin durduğu şu zamanda ÇGH2 ekibi çok zor bir iş başardı.  Seyircisiz çektiği yayınla hepimizin kalbini kazandı.  Zor günler geçirirken gülmeyi unuttuğumuzu hatırlattı bize. Genel sanat yönetmeni Yılmaz Erdoğan ise uzaktan da olsa eşlik etti çıraklarına. Bu hafta birbirinden komik tam 7 tane skeç çıkardı bu güzel ekip. HURVIVOR Çok Güzel Hareketler 2’nin zorlu rakibi […]

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 46. BÖLÜM

Çekimlerin durduğu şu zamanda ÇGH2 ekibi çok zor bir iş başardı.  Seyircisiz çektiği yayınla hepimizin kalbini kazandı.  Zor günler geçirirken gülmeyi unuttuğumuzu hatırlattı bize. Genel sanat yönetmeni Yılmaz Erdoğan ise uzaktan da olsa eşlik etti çıraklarına. Bu hafta birbirinden komik tam 7 tane skeç çıkardı bu güzel ekip.

HURVIVOR

Çok Güzel Hareketler 2’nin zorlu rakibi Survivor ekibin dilindeydi bu skeçte. Survivor parodisiyle hepimizi şaşırtı. Birebir oturan karakterler hepimizi güldürdü. Özellikle Ecem Bayır’ın Nisa’sı, Atakan Çelik’in Cemal Can’ı ve Engin Demircioğlu’nun Ardahan’ı en öne çıkan tiplemelerdi. Çok iyi gözlem gerektiren bu skeçte ekibin sıkı bir Survivor izleyicisi olduğunu söyleyebiliriz.  Zil çaldıran gerçek anlamıyla bir parodiydi. Youtube’da da trend videolar listesinde 1. sırada bu skeç 🙂 Anlat bakalım oynayan Hurvivor’da gönüllüler yine kaybetti.

BABANIZLA NASIL TANIŞTIM ?

2040’ta geçen bir skeçti.  Biz bu karantina sürecini çocuklarımıza nasıl anlatırız ? Böyle bir derdi vardı bu skecin. Bu dönemde tanışan bir çiftin çocuklarına tanışma hikayesi anlatılıyordu.  Gerçek anlamda izlerken tüm süreç gözümüzün önünden geçti. Ne kadar zor şeyler yaşadığımızı düşündük. Balkondan balkona yaşanan bir aşk skeç sonunda şaşkınlığa uğrattı. Gerçekten 2040’ta sanal gözlükle dersler ve kitaplar olur mu bilemem ama bu zamanları anlatırken çok zorlanacağımızı biliyorum. Bu skeçte özellikle ‘nimetle challenge olur mu? , beyaz maskeli prens ‘ gibi espiriler oldukça güncel ve güldüren espirilerdi.

E-VERDİK

Sanal ortamda kız istenirse ne olur? Üstelik bu istemede ortalık karışırsa ne yaparız? Bu skeçte de bu soruların cevapları vardı. Karantinadan dolayı kız istemeye gidemeyen ailelerimiz görüntülü konuşarak bu töreni yapmak isterler ve oğlan tarafı biraz işi evde ucuza kapatmaya çalışınca ortalık karışır. Törende birden arayan yastıklı dayımızsa cabası.  Yine bir challenge göndermesiyle güldürdüler bizi.

BİR FİNCAN AŞK

Genelde zil çaldıran altyapımız Çok Güzel Hareketler 46. bölümde biraz zorlandı. Bir Fincan Aşk skecindeyse sevdiği kızı falla tavlamaya çalışan bir üniversite genci gördük. Fal fikrine başta zor alışsa da katlanmak zorunda kaldı. Sevdiği kıza aşık olan üstelik adaşı diğer yakışıklı genci bilmeden hareket edince oyunun sonunda hayal kırıklığına uğradı. Hayal kırıklığı yaşadı ama kendisini seven başka bir kalple tanıştı.

KOCAMAN ALKIŞLAR ÇGH2 EKİBİNE

Bu zor günlerde zor şartlarda çekim yapan ekibi yürekten alkışlıyoruz. Özlediğimizi fark ettik. Önümüzdeki haftayı iple çekiyoruz. Umarım bu zamanları atlatırız ve sahneler durmaz, seyirciler susmaz. Umarım bu güzel ekip kendini yürekten alkışlayan seyircilerine kavuşur. Bu bölümün videosu youtube’da 2. oldu. Bu bölümün bir skeci olan Hurvivor videosu da trend videolar listesinde 1.sıraya adını yazdırdı.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ