Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayvalık’ta Haluk Levent ile seyirciyi coşturdu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayvalık’ta Haluk Levent ile seyirciyi coşturdu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in sponsor olduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yaz Turnesi 21 Temmuz’da Ayvalık Antik Tiyatro’da gerçekleşen ilk gösterimiyle başladı. İlk gösterime özel hazırlanan skeçlerin konuğu ise Türkiye’nin en güvenilir ismi olarak bilinen Haluk Levent oldu.

 

Bünyesinde 200’den fazla kripto varlık bulunan dijital varlık alım-satım platformu Bitexen desteği ile BKM Mutfak oyuncularından oluşan kadrosuyla skeçler sergilenen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yaz turnesi başladı. Yaz boyu sürecek gösterimlerin ilki yoğun  ilgiyle karşılandı. 21 Temmuz Perşembe akşamı gerçekleşen gösteride, Haluk Levent’in dahil olduğu kripto para sektöründen ve Bitexen’den bahsedilen “Erkek Yurdu” skeçi ise seyircilere keyifli dakikalar yaşattı. Gösterime Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem de katıldı. 

 

BKM Mutfak oyuncularından oluşan kadrosu ile uzun yıllardır seyircileri güldüren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2,  yaz boyunca Bitexen desteğiyle gerçekleşecek turnesiyle Türkiye’nin birçok ilinde seyircileri ile buluşmaya devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayvalık’ta Haluk Levent ile seyirciyi coşturdu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

‘Hayvanat Bahçesi Müzikali’ 1 Ocak Cumartesi Trump Sahne’de çocuklarla buluşuyor- Güncel Haberler NVIDIA, Yeni GeForce Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar, GeForce NOW Ortakları ve Yaratıcılar için Omniverse ile Büyüyor- Güncel Haberler Postegro’da şikayetler yüzde 480 arttı: Uygulama yüzünden eski sevgilim tehdit ediyor Paraf’tan üreten kadınlara özel kredi kartı- Güncel Haberler Dansın Renkleriyle Göz Doldurdular- Güncel Haberler İnme hakkında bilinmeyenler- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat