Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çölün Sesi Romanının Telif Geliri Öğrencilere Desteğe Dönüşecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Çölün Sesi Romanının Telif Geliri Öğrencilere Desteğe Dönüşecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

5 ülkeden 37 yazar imzasını taşına Çölün Sesi romanının lansmanı İzmir Mavibahçe AVM’de gerçekleştirildi. Telif geliri gençlerimizin eğitimleri, hayalleri, hikâyesi “Yarıda Kalmasın” diye Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak romanın lansmanına TEV İzmir Şubesi yönetici ve çalışanları da katıldı.

 

Human Circus Gönüllü Yazarlar Topluluğu’nun İzmir merkezli uluslararası kitap projesi olan Çölün Sesi romanının müzikli lansmanı, 26 Şubat’ta İzmir Mavibahçe Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Telif geliri Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak kitabın lansmanında gerçekleştirilen konserde, ilhamını yine Çölün Sesi’nden alan şarkılar seslendirildi. Ege Üniversitesi Konservatuvarı sanatçıları ve kitabın müzik geçmişi olan yazarlarının seslendirdiği şarkılarla kitabın müzikal yolculuğu da gözler önüne serildi.

 

Sapiens Yayınları tarafından yayınlanan Çölün Sesi’ne 5 ülkeden 37 yazar imza attı. “Ötekileştirme ve nesneleştirme" ekseninde kadına yönelik taciz, şiddet gibi konuların, olağan hayatlara dokunuşunu anlatan kitabın öyküsü Datça’nın serin sularından çıkıp Pertek, Çanakkale ve Senegal’in Retba gölüne ulaşan yolculuğu masum ve içtenlikli dostlukların yüzleşmek zorunda kaldığı “yaşamın karanlık yüzü” olarak tanımlayabileceğimiz deneyimler ekseninde gelişiyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çölün Sesi Romanının Telif Geliri Öğrencilere Desteğe Dönüşecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Sosyal medya çalıştayı ve sosyal medya ödülleri- Güncel Haberler Pirelli, yeni Ferrari 488 GT Modificata için İzmit’te üretilen ‘P Zero Dhe lastikleri’ tanıttı Kadıköy Belediyesi’nden 65 Yaş Üstüne Ücretsiz İşitme Testi- Güncel Haberler Karşıyaka Denetimli Serbestlik Müdürlüğü 18 Mart Şehitleri İçin Lokma Döktürdü Dualar Okundu- Güncel Haberler Başkan Sandal, “Bağımsızlık ateşi hiç sönmeyecek”- Güncel Haberler Pandemi döneminde doğum sırasında anne ve bebek ölümleri üç kat arttı

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat