Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Cumhuriyet Kelesi Yükselmeye Devam Ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Cumhuriyet Kelesi Yükselmeye Devam Ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Keçiören Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Cumhuriyet Kulesi’ndeki hummalı çalışmanın aralıksız devam ettiğini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Eşi benzeri olmayan bir gerdanlık kazanıyor Ankara. Baktığınız zaman yukarıdan görünmeyen ancak alt kısımda çok büyük bir alanda kapsamlı bir çalışma var. İmalatlara hız verdik, Cumhuriyet Kulemizi en kısa sürede tamamlayıp şehrimize, ülkemize kazandıracağız.” dedi.

 

Keçiörenliler tarafından büyük merakla beklenen Cumhuriyet Kulesi’nin iç kısmında asma tavan, armatür ve seramik imalatı ile iklimlendirme sistemi montajı devam ediyor.

 

Cumhuriyetin 100’üncü yılını temsilen inşa edilen Kuleyi Başkent’in sembol projesi olarak tarif eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Bir ilçe belediyesi kendi imkânlarıyla ilk defa böyle bir yatırım projesine imza atıyor. Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım. Cumhuriyet Kulemiz Ankara'nın en güzel simgesi olacak. Üzerinde Paraşütle Atlama Noktası, Uzay Seyir Terası ve Bilim Merkezi de yer alacak. Bu büyük yıldız çok yakında Başkent’le buluşacak.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Altınok ayrıca Cumhuriyet Kulesi çalışanlarıyla bir araya gelerek çalışmalarla ilgili bilgiler de aldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Cumhuriyet Kelesi Yükselmeye Devam Ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Tedavi edilen yırtıcı kuşlar doğaya bırakıldı- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları’nda bu hafta (13-16 Ekim 2021)- Güncel Haberler Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde Taksim 360, “Fotoğraflarla İstanbul” sergisine ev sahipliği yapıyor- Güncel Haberler OPPO INNO DAY 2021 Etkinliği 14-15 Aralık’ta Gerçekleşecek- Güncel Haberler ‘Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri’ sahiplerini buldu Zirvenin Tek Sahibi Kuruluş Osman 5 Ekim’de Dönüyor!

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat