Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Daha yaşanabilir bir dünya için SCHOTT’tan çocuklara 23 Nisan hediyesi

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Daha yaşanabilir bir dünya için SCHOTT’tan çocuklara 23 Nisan hediyesi
Google News Abone Ol

Nitelikli cam konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden SCHOTT, şirket politikalarından biri olan karbon nötr olma yolunda yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekliyor. Çevre farkındalığı oluşturmak için 23 Nisan’da tüm çalışanlarının çocuklarına bitki yetiştirme seti hediye eden SCHOTT, şirket çalışanları için de TEMA Vakfı’na 700 adet fidan bağışladı. 

 

Küresel ısınma, iklim değişikliği, biyosferin tahribat altında olması ve ekosistemin bozulması, üzerinde yaşadığımız gezegenin tehlike altında olduğunun büyük göstergeleri. Çevresel tehditlere dikkat çekmek amacıyla özel bir gün olarak düzenlenen 22 Nisan Dünya Günü de bu konuda bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor. Gezegenimizin korunmasında hem şirketlere hem de bireylere önemli sorumluluklar düşüyor. Teknoloji ve estetiği bir araya getiren SCHOTT bu konuda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek karbon nötr olma yolunda çalışmalar sürdürüyor. 

 

Şirket Dünya Günü’nün hemen ardından gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda,  çocuklara çevre bilincini aşılamak amacıyla çalışanlarının çocuklarına bitki yetiştirme seti hediye ediyor. Şirket Bolu ve Çerkezköy tesislerindeki tüm çalışanların çocuklarına 770 adet çanta tasarımında bitki seti gönderiyor. Bitki setinin içinde saksı, toprak ve tohum bulunuyor. 

 

Çevre farkındalığı oluşturmak için çalışmalarına çalışanlarının çocuklarından başlayan SCHOTT, gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere çalışanları adına da TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulunuyor. SCHOTT çalışanları adına yapılan bağış kapsamında Orman Müdürlüğü tarafından ağaçlandırmaya izin verilen Elazığ Karaali Hatıra Ormanı’na 700 adet fidan dikilecek. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha yaşanabilir bir dünya için SCHOTT’tan çocuklara 23 Nisan hediyesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi Selim Kimdir Schneider Electric Dijital Öncelikli Bir Gelecek İçin Yeni Araştırma ve IT İnovasyonunu Açıkladı- Güncel Haberler Dassault Systèmes AirXperience 2021’de Havacılık Sektörünün Geleceğini Şekillendirecek- Güncel Haberler Latin ateşini SEFO yakacak!- Güncel Haberler Bakan Ersoy’dan Harran Üniversitesi’ne Ziyaret – Güncel Haberler Emlak sektörünün öncüleri bir arada- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat