Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dassault Systèmes’dan Üst Düzeyde Önemli Atamalar- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Dassault Systèmes’dan Üst Düzeyde Önemli Atamalar- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
  • Dassault Systèmes, stratejik liderlik hamleleriyle SOLIDWORKS kullanıcı topluluğuna ve ana akım pazara olan bağlılığını pekiştiriyor
  • Gian Paolo Bassi artık 3DEXPERIENCE Works’ü daha ileri taşımak için çalışan büyük bir organizasyona liderlik edecek
  • Halihazırda SOLIDWORKS Ar-Ge Başkan Yardımcısı olan Manish Kumar, artık aynı zamanda SOLIDWORKS CEO'su olarak görev yaparak SOLIDWORKS ürün ve teknoloji stratejilerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaya devam edecek

 

Dassault Systèmes, üst düzey yönetim kadrosunda önemli değişiklikler yaparak SOLIDWORKS'ün yedi yıllık başarılı CEO'su Gian Paolo Bassi’yi, 3DEXPERIENCE Works organizasyonuna liderlik etmek üzere Başkan Yardımcısı olarak atadı. 2018'den beri SOLIDWORKS Ar-Ge'den sorumlu olan Manish Kumar ise şimdi aynı zamanda SOLIDWORKS’ün yeni CEO’su oldu. 

 

Yapılan bu iki kritik atama, Dassault Systèmes’in en iyi çözümlerin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda SOLIDWORKS kullanıcılarına desteğini artırarak sürdüreceğini gösteriyor. Ayrıca şirketin genişletilmiş 3DEXPERIENCE Works çözümlerini ana pazara sunmaya odaklanacağını da vurguluyor.

 

Gian Paolo Bassi, 2019'da 3DEXPERIENCE Works'ün 3DEXPERIENCE platformu üzerinde SOLIDWORKS müşterileri ve tüm orta ölçekli şirketler için tasarladığı bulut çözümleri portföyünü oluşturmuştu. Bundan sonraki çalışmalarına da bu yönde devam edecek olan Bassi, 3DEXPERIENCE Works'ün sürekli büyümesine ve şirketin ana akım inovasyon alanındaki faaliyetlerini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen büyük bir organizasyona liderlik edecek.

 

3D, CAD ve PLM endüstrilerinde 25 yıldan fazla deneyime sahip olan Bassi, SOLIDWORKS’e 2011 yılında katıldı. Önce, SOLIDWORKS Araştırma ve Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak atandı, ardından SOLIDWORKS CEO’su olarak görevine devam etti. CEO olduğu süreçte, masaüstü ve bulut için tasarlanan gelecek ürün ve teknoloji stratejilerinin geliştirilmesine öncülük etti. Uygulamalı teknik yaklaşımı doğrultusunda SOLIDWORKS'ün birbirine bağlı kullanıcı topluluğuyla yakın iş birliği içinde çalıştı. Şirketin bulut uygulamalarının geliştirilmesi sorumluluğunu başarıyla yerine getirdi.

 

Manish Kumar'ın SOLIDWORKS CEO'su olarak atanması ise Dassault Systèmes'in ayırt edici özelliği olan SOLIDWORKS Ar-Ge'ye olan bağlılığının ve bu alanda yapılacak gelecek yatırımlarının göstergesi niteliğinde. Halihazırda SOLIDWORKS Ar-Ge Başkan Yardımcısı olan Kumar, şimdi aynı zamanda SOLIDWORKS CEO'su olarak da görevini sürdürecek ve  SOLIDWORKS ürün ve teknoloji stratejilerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaya devam edecek. Ar-Ge ile markanın etkin kullanıcı topluluğu arasındaki sıkı ilişkilere öncülük edecek ve sürekli genişleyen SOLIDWORKS portföyünün genişlemesini hızlandıracak.

 

Kumar, SOLIDWORKS Ar-Ge bünyesine 1998 yılında yazılım geliştiricisi olarak katıldı. Yüzey oluşturma, modelleme, eskiz, montaj, kaynaklı montajlar, sac levha ve teknik resimler gibi çeşitli alanlarda gerçekleşen SOLIDWORKS’ün erken dönem gelişimine önemli katkılarda bulundu. Ayrıca SOLIDWORKS Ar-Ge bünyesinde 3DEXPERIENCE’in geliştirilmesine öncülük etti. Dassault Systèmes Ar-Ge ekibiyle iş birliği yaparak, SOLIDWORKS'ü "tasarımın geleceğine" doğru sağlam bir inovasyon yoluna koyan dönüşümde kilit bir aktör oldu. 

 

Yapılan bu kilit atamalar hakkında yorumlarını paylaşan Dassault Systèmes Küresel Markalar Başkan Yardımcısı Philippe Laufer, " 3DEXPERIENCE Works, Gian Paolo ve Manish'in yetenekli çalışmaları sayesinde o kadar büyüdü ki, artık kendisini 2022'ye ve ötesine götürecek özel bir yöneticiye ihtiyaç duyuyor." dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dassault Systèmes’dan Üst Düzeyde Önemli Atamalar- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yeşilova Eğlenceye Doydu- Güncel Haberler  Neden İ-Akademi Tercih Edilmelidir? Jodie Whittaker Doctor Who’dan Ayrılıyor!- Güncel Haberler İcra ve Zarafet Sergisi Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi’nde!- Güncel Haberler “Sanatın en güzel halleri” bu yaz ENKA Sanat’ta- Güncel Haberler Başkan Vergili Deneyimlerini Gençlerle Paylaştı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat