Depolamanın çözüm deposu Crown’dan yeni reklam filmi- Güncel Haberler

29.06.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Depolamanın çözüm deposu Crown’dan yeni reklam filmi- Güncel Haberler

Temsilciliğini Temsa İş Makinalarının yürüttüğü Crown Depo Çözümleri, ürünlerini ve sunduğu teknolojilerini anlatan reklam filmini yayına aldı. Crown’un transpaletten forklifte, reach truck’tan istifleyiciye kadar depolarda ihtiyaç duyulan tüm ekipman gereksinimini karşılayan geniş ürün gamını tanıtan reklam filminde Crown depo ekipmanlarının depolardaki sorunlara getirdiği çözümlerle operatör verimliliğini nasıl arttırdığı anlatılıyor. 

 

Temsa İş Makinalarının distribütörlüğünü yürüttüğü Crown Depo Çözümleri’nin yeni reklam filmi yayınladı.

 

Reklam filminde, depo ekipmanları sektöründe 76 yıllık deneyime sahip olan Crown Depo Çözümleri’nin transpaletten forklifte, reach truck’tan istifleyiciye kadar geniş ürün gamıyla depolarda ihtiyaç duyulan tüm ekipman gereksinimini karşıladığının altı çiziliyor. 

 

Depolamanın çözüm deposu Crown

 

Farklı uygulamaların gerçekleştiği ve yoğun vardiyalı depolarda, doğru depo ekipmanı kullanılmadığı takdirde artan operasyon yükü ve yetersiz filo nedeniyle işletmelerin maliyetleri de artıyor. Crown Depo Çözümleri’nin reklam filminde, Crown’un alanında uzman ekibiyle deponun fiziki ortamının analiz edilmesiyle depodaki farklı uygulamalar için en uygun planın oluşturularak deponun tüm ihtiyaçlarına uygun çözümler sunulması anlatılıyor.

 

100’den fazla uluslararası tasarım ödülü

 

Reklamda, operatör verimliliğini arttıracak ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak şekilde Crown’un deneyimli uzman tasarım ekibi tarafından dizayn edilen Crown depo ekipmanlarının öne çıkan diğer avantajları da sıralanıyor; Crown, ürünlerinde kullandığı parçaların 85’ini kendisi üretiyor, bu da kalitesi konusunda güvenilirliği garanti altına alıyor.  Uyumlu çalışan uzun ömürlü parçalar sayesinde parça ve bakım maliyetleri de aşağı çekilmiş oluyor. Ayrıca, akıllı teknolojileri, dayanıklı ve ergonomik tasarımlarıyla Crown depo ekipmanlarının 100’den fazla uluslararası tasarım ödülü bulunuyor. 

 

InfoLink filo yönetim sistemi

 

Crown Depo Çözümleri sunduğu akıllı teknolojilerle de müşterilerini destekliyor. Özellikle farklı uygulamaların ve yoğun iş yükünün olduğu depolarda, ekipmanları takip etmekte yaşanan zorluklara çözüm olarak sunulan Crown InfoLink filo yönetim sistemi sayesinde filo bilgileri online olarak takip edilebiliyor. Kullanıcılar InfoLink teknolojisiyle depoda çalışan tüm taşıyıcılara kablosuz olarak bağlanarak bakım saatleri, kazalar, operatör verimi ve diğer tüm parametrelere anında ulaşılabiliyor.

 

Dünyanın dev markalarının depolarındaki tercihi

 

Yüksek performans ve yüksek operatör verimliliği, etkin filo yönetimi, yıllara ve yüklere meydan okuyan sağlam ürünler, farklı ihtiyaçlara yönelik geniş ürün gamı, minimum yedek parça ve bakım maliyetleri ile Crown Depo Çözümleri, dünyanın dev markalarının depolarındaki tercihi olarak haklı bir ünü bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz