Dereye düşen yavru köpeği Büyükşehir İtfaiyesi kurtardı- Güncel Haberler

09.11.2022

0 Yorum

Yangın ve kaza gibi sayısız olaya müdahale eden Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, can dostlarımız için de seferber oluyor   Vatandaşın can ve mal güvenliği için 7/24 görevinin başında olan Kocaeli Büyükşehir İtfaiyesi, can dostlarımızın da yardımına koşuyor.

Dereye düşen yavru köpeği Büyükşehir İtfaiyesi kurtardı- Güncel Haberler

Yangın ve kaza gibi sayısız olaya müdahale eden Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, can dostlarımız için de seferber oluyor

 

Vatandaşın can ve mal güvenliği için 7/24 görevinin başında olan Kocaeli Büyükşehir İtfaiyesi, can dostlarımızın da yardımına koşuyor. Bu bağlamda Başiskele Karşıyaka Mahallesi Kabataş Sokak’ta dere içine bir yavru köpeğin düştüğü ihbarını alan İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na bağlı Başiskele Grup Amirliği ekipleri, olay yerine giderek düşen köpeği bulunduğu yerden kurtardı.

 

DERE YATAĞINDAN ÇIKARILDI

Yavru köpeğin bağırmalarını fark eden çevredeki insanlar, can dostumuzun kurtarılması için Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nden yardım istedi. Hemen olay yerine intikal eden ekipler, dere yatağına inerek köpeğin yanına kadar gitti. Dere yatağından çıkartılan yavru köpek daha sonra doğaya salındı.

 

YÜZLERCE CAN DOSTU KURTARILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, sıkıştıkları yerden çıkamayan, çukur veya suya düşerek mahsur kalan hayvanlara elini uzatıyor. Ekipler bu zamana kadar yüzlerce kedi, köpek ve kuşu mahsur kaldıkları, sıkıştıkları veya düştükleri yerlerden alarak doğal yaşamlarına döndürdü.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ