Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Destan Dizisine Üç Ödül

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Destan Dizisine Üç Ödül
Google News Abone Ol

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, atv ekranındaki birinci sezonuyla seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan ‘’Destan’’ dizisi ilk sezonunda 3. ödülünü alarak başarısını taçlandırdı.

Ekran yolculuğunu reytinglerin zirvesinde sürdüren, atv’nin fenomen dizisi ‘‘Destan’’, önceki akşam Ece Ünal ve Ceyhun Yılmaz’ın sunduğu Kristal Şehir ve Başarı Ödüllerinde ‘‘Yılın En İyi Dizisi Ödülü’’nü aldı. Ödülü dizi adına oyuncular Teoman Kumbaracıbaşı ve Bilgi Aydoğmuş aldı.

Destan Dizisine Üç Ödül 2

Türkiye’de farklı sektörlerden en iyi isimlerin belirlendiği 2. Uluslararası Zirve Ödülleri’nde ise ‘‘En İyi Dönem Dizisi’’ ödülünü programa katılan dizi oyuncularından Ecem Sena Bayır, Bilgi Aydoğmuş ve Bozdağ Film Kurumsal İletişim Direktörü Mustafa Akçadaşoğlu aldı.

Göç İdaresi Başkanlığı tarafından verilen Göçmen Sanatçılar Ödüllerinde, ‘’Sinema ve Dizi’’ dalında ‘’Destan’’ dizisi ile Sanat Yönetmeni Reza Hemmatirad, ödül aldı.

Destan Dizisine Üç Ödül 3

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘’Destan’’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek…

Destan Dizisine Üç Ödül - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Lüleburgaz Belediyesi kendi durağını imal edecek!- Güncel Haberler EÜ Konservatuarı Geleneksel Türk Müziği çalgılarını miniklerle tanıştırıyor- Güncel Haberler İleri dönüşüm gözünüzü açık tutun- Güncel Haberler DÜZGÜN Kalkınma Kongresi 2. Oturum: İstikrarlı Türkiye Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi MIPIM 2022 En İyi Sağlık Kompleksi Ödülü’nü kazandı- Güncel Haberler Stres Saç Sağlığını Tehdit Ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat