reklam ver
  • Reyting TV
  • Dizi Film
  • DESTAN’IN YENİ BÖLÜMÜNDE YER YERİNDEN OYNAYACAK GEÇMİŞİN KORKUNÇ DÜŞMANLARI GERİ DÖNÜYOR
2133 okunma

DESTAN’IN YENİ BÖLÜMÜNDE YER YERİNDEN OYNAYACAK GEÇMİŞİN KORKUNÇ DÜŞMANLARI GERİ DÖNÜYOR

ABONE OL
7 Mayıs 2022 12:06
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

Ekran yolculuğunu reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde sürdüren ‘Destan’, atv’de Salı akşamı 20.00’de yayınlanacak 22’nci bölümüyle nefesleri kesecek ve yine çok konuşulacak. ‘Destan’ın 22’nci bölümüne Oğuz Kağan’ın soyunu tükettiği İtbaraklar’ın, Türklerden intikamlarını almak için tekrar gün yüzüne çıkmaları ve Alpagu Han’ın aldığı kararla Akkız ile Batuga’nın destansı aşkının yeniden sınanması damga vuracak.

 

Üç Yeni İsim!  Engin Benli, Umut Temizaş ve Özgür Koç Destan Dizisi Kadrosunda

Görkemli prodüksiyonu ve soluk kesen hikayesiyle seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Destan’ kadrosuna üç yeni isim daha eklendi. 22’nci bölümde Engin Benli, Umut Temizaş ve Özgür Koç sürpriz karakterle ‘Destan’ dizisi oyuncu kadrosuna dahil oluyor.

 

Engin Benli Destan Dizisi kadrosunda

destan Engin Benli

Umut Temizaş Destan Dizisi kadrosunda

destan dizisi umut temizaş

Özgür Koç Destan Dizisi kadrosunda

özgür koç destan dizisi

GEÇMİŞİN KORKUNÇ DÜŞMANLARI GERİ DÖNÜYOR

Saray entrikalarıyla çalkalanan Gök Hanlığı, üzerine gelmekte olan büyük tehlikeden habersizdir. Kadim çağlarda Oğuz Kağan’ın soyunu tükettiği İtbaraklar, Türklerden intikamlarını almak için tekrar gün yüzüne çıkmıştır. Alpagu Han, Gök Hanlığını, başlarında acımasız Obar’ın olduğu İtbaraklardan koruyabilecek midir?

KİM BU İTBARAKLAR?

Oğuz Kağan Destanı’nda “Türkleri yenen tek kavim” olarak geçen İtbaraklar asırlar sonra geri dönmüştür. Başlarında acımasız Obar’ın olduğu İtbaraklar, geçmişin derinlerinde kalmış korkunç bir millettir. Acıma duygusu olmayan bu canavar milletin tek arzusu, Türkleri yeryüzünden silmektir. Yüzyıllar önce atalarının kaybettiği Gök Orda topraklarını yeniden ele geçirmek için her türlü acımasızlığa başvuracaklardır.

GÖK ORDA ŞEHRİ VE SARAY AKKIZ’A TESLİM

Yeni ve korkunç bir düşmanla karşı karşıya gelen Alpagu Han, Akkız’a kendisi dönene kadar Gök Orda şehrinin ve sarayın güvenliği görevini vermiştir. Akkız’ı bu büyük görevde bekleyen tehlikeler nelerdir?

DESTANSI AŞK

Acımasız İtbaraklar, Akkız ve Batuga arasındaki aşkı da tehlikeye sokar. Alpagu Han’ın aldığı kararla Akkız ve Batuga’nın destansı aşkı yeniden sınanacaktır

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı  başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek.

 

DESTAN

Yapım

Bozdağ Film Yapım

Yapımcı

Mehmet Bozdağ

Proje Tasarım

Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen

Metin Günay

Yönetmen

Fethi Bayram

2 .Yönetmen

Ali Aytaç Sakal

Senaryo

İhsan Yıldırım-Eda Karakoç-Mustafa Dinç-Nermin Aslan

Oyuncular

Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir), Deniz Barut (Ulu Ece),  İpek Karapınar (Çolpan), Burak Tozkoparan (Temur), Buse Meral (Sırma), Burak Berkay Akgül (Kaya), Sema Şimşek (Alaca) , Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Alper Düzen (Danış Ata), Ecem Sena Bayır (Günseli), Bilgi Aydoğmuş (Kırçiçek), Esra Kılıç (Mei Jin), Evren Erler (Çalayır), Meltem Pamirtan (Yibek), Faruk Aran (Kuzubeg), Müge Duygun (Tilbe), Aysel Yıldırım (Kam Kadın), Doruk Şengezer (Öktem), Daştan Şimşek (Acaralp)

 

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

akor   online diyet   reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye
akor     reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar kazalı araç alım - Promosyon şemsiye - nakliyat - Online Diyet - akor - Malatya rent a car - en iyi evden eve nakliyat - düğün dansı - evden eve nakliyat - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat