Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Devrim Erbil’in Atatürk Kültür Merkezindeki sergisi 27 Kasım’a kadar ziyarete açık- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Devrim Erbil’in Atatürk Kültür Merkezindeki sergisi 27 Kasım’a kadar ziyarete açık- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Devrim Erbil’in Atatürk Kültür Merkezindeki sergisi 27 Kasım’a kadar ziyarete açık- Güncel Haberler

Türk çağdaş sanatının usta ismi Devrim Erbil’in Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında sanatseverlerle buluşan “Renkler ve Teknikler” sergisinin süresi uzatıldı. AKM Galeri’de yer alan sergi 27 Kasım’a kadar gezilebilecek.

 

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nin en çok ilgi çeken sergilerinin başında gelen, ressam Devrim Erbil’in “Renkler ve Teknikler” sergisini görmek için hâlâ fırsat var. 1 Ekim’den bu yana sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği serginin süresi uzatıldı. AKM Galeri’de ziyaretçilerini ağırlayan sergi, 27 Kasım’a kadar gezilebilecek. Devrim Erbil’in sanatının çeşitli dönemlerinden örnekler içeren sergide, İstanbul’u yansıtan resimlerin yanı sıra, sanatçının eserlerinin işlendiği halılar da yer alıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Devrim Erbil’in Atatürk Kültür Merkezindeki sergisi 27 Kasım’a kadar ziyarete açık- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Suna’nın Kızları “Türkiye’de Kız Çocukların Eğitimi” araştırmasını yayımladı- Güncel Haberler Menderes Belediyesi’nden tarım seferberliği- Güncel Haberler Mürsel Kara İncir Şenliği İle Renklendi- Güncel Haberler VBKY felsefe kitaplığı yeni eserlerle genişliyor- Güncel Haberler Başkan Topaloğlu CHP ve İYİ parti yönetim kurulu üyeleriyle yemekte bir araya geldi- Güncel Haberler SAGEF Başkanı Ekrem Altıntepe:  klim değişikliği dersi seçmeli değil mecburi olmalı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat