Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

DHL Supply Chain Türkiye İş Geliştirme Direktörü Serdar Tümer Oldu!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » DHL Supply Chain Türkiye İş Geliştirme Direktörü Serdar Tümer Oldu!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

DHL Supply Chain Türkiye bünyesinde başarıyla yürüttüğü Nakliye Operasyon Direktörü görevini ekip arkadaşına devreden Serdar Tümer, yeni dönemde İş Geliştirme Direktörü olarak DSC bünyesindeki projelerini başarıyla sürdürmeye devam edecek. 

2016 yılından beri DHL Supply Chain Türkiye Yönetim Kurulu’nda aktif rol alan Serdar Tümer, 2022 yılı Ocak ayı itibariyle İş Geliştirme Direktörü olarak yeni görevine atandı.  DHL Supply Chain Orta Doğu ve Türkiye CEO’su Orkun Saruhanoğlu’na bağlı olarak çalışacak olan Tümer, organizasyon yapısının dönüştürülmesi adına, Nakliye Departmanı’nın dijitalleşme ve büyüme süreçlerinde fark yaratan çalışmalar gerçekleştirmişti. 

Önceki görevinde; e-ticaret, perakende, teknoloji, yaşam bilimleri ve sağlık sektörlerindeki 60 dağıtım operasyonunun yönetimini, tüm karayolu ulaşım modülleri ile teslimatlarını yöneten Tümer, 26 lokasyonda 260 kişinin lideri olarak görev alıyordu. Yeni görevinde ise; DHL Supply Chain Türkiye için yeni müşteriler kazandırmak adına çalışmalar yürütme ve bu doğrultuda iş planları hazırlama görevlerinden sorumlu olacak. Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin dışında, yeni iş fırsatlarını da değerlendirecek olan Tümer, global sektör lideri olan DHL’in ürün portföyünün Türkiye’deki ihtiyaçlara uyarlanmasıyla  sektör gelişimi adına da sorumluluk alacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

DHL Supply Chain Türkiye İş Geliştirme Direktörü Serdar Tümer Oldu!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  GoDaddy, web sitelerindeki “Güvenli Değil” uyarısının SSL sertifikası yükleyerek kaldırılabildiğini açıkladı İzmir Semalarında Büyük Zafere Görkemli Kutlama Airshow’da- Güncel Haberler Yorgunluk ve halsizlik anemi habercisi olabilir- Güncel Haberler Oto ekspertizde yazılım devrimi- Güncel Haberler Pera Müzesi’nin Güncel Sergileri 6 Mart’a Dek Gezilebilir- Güncel Haberler Nilüfer Oda Orkestrası’ndan muhteşem konser- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat