Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

DHL Supply Chain Türkiye OPEX Direktörü Kaner Pakiş Oldu!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » DHL Supply Chain Türkiye OPEX Direktörü Kaner Pakiş Oldu!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

DHL Supply Chain Türkiye, kurulduğu günden bugüne başarı ile yürüttüğü OPEX proje ve faaliyetlerine Kaner Pakiş ile devam edecek.

 

Süreç iyileştirme, kalite, inovasyon, proje yönetimi, iş güvenliği ve sürdürülebilirlik fonksiyonlarını yöneten OPEX Departmanının yeni direktörü Kaner Pakiş, yakın zamanda yeni görevinin başına geldi. Müşteri merkeziyetçi akılcı çözümlerle, verimlilik ve kalitede sürekli iyileştirme hedefiyle müşterilerine hizmet veren DSC OPEX Departmanı, yeni senede kusursuz bir deneyim için çalışmaya artık Kaner Pakiş liderliğinde devam edecek. 

EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Supply Chain COO’su Marcus Wuerker’e doğrudan bağlı çalışacak olan Pakiş, idari olarak ise DSC Orta Doğu ve Türkiye CEO’su Orkun Saruhanoğlu’na bağlı olarak görev alacak. 

Kaner Pakiş, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. DSC Türkiye’ye katılmadan önce LC Waikiki şirketinde Genel Müdür Yardımcısı, CEVA Lojistik’te ise; Balkanlar, Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya Bölgesel OPEX Müdürü olarak görev aldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

DHL Supply Chain Türkiye OPEX Direktörü Kaner Pakiş Oldu!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Tüm Bilirkişiler Mesleki ve Dayanışma Derneği Başkanı Dilek Köktaş Gündoğdu Açıkladı- Güncel Haberler Çocukluk travmalarını reddederek düştüğü yerden kalkmaya çalışan kadının hikayesi Gölyazı’da gökyüzü uçurtmalarla şenlendi – Güncel Haberler İklim Değişikliği ve Çevre Sorunlarına Yol Haritası: Barış Doğru- Güncel Haberler Her Yıl Binlerce Kişi İş Yerinde Düştüğü İçin Ortalama 13 Gün Çalışamıyor- Güncel Haberler Mersin’in en renkli festivali 15 Ekim’de- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat