Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dijital Kadıköy’e Altın Karınca Ödülü- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Dijital Kadıköy’e Altın Karınca Ödülü- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Dijital Kadıköy’e Altın Karınca Ödülü- Güncel Haberler

Marmara Belediyeler Birliği (MBB) tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Altın Karınca Ödülleri sahiplerini buldu. Kadıköy Belediyesi’nin Dijital Kadıköy projesi ödüle layık görüldü.

 

Belediyelerin şehirlerdeki yaşam kalitesini artıran projelerini teşvik etmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Marmara Belediyeler Birliği’nin düzenlendiği Altın Karınca Ödülleri, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Marmara Bölgesi’ndeki belediyelerin projeleri Altın Karınca’da “İdari Kategoriler” ve “Proje Kategorileri” olmak üzere iki ana kategori altında değerlendirildi. Kadıköy Belediyesi Proje Kategorileri başlığında bulunan Akıllı Şehir Uygulamaları’nda “Dijital Kadıköy” projesiyle ödül aldı. Ödülü Kadıköy Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Mahmut Dal, mühendis Ozan Neli ve Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Mustafa Günalp’e Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce verdi. 

 

PSM Awards 2021 Dijital Dönüşüm kategorisinde Altın PSM ödülünü de alan Dijital Kadıköy, Kadıköy’de yaşayan ve Kadıköy’ü ziyarete gelenlerin belediye hizmetlerine doğrudan tek bir uygulama üzerinden ulaşmasını sağlayan yeni nesil belediyecilik uygulaması olarak hayata geçti. Uygulamayla kullanıcılar belediye hizmetlerinden hızlıca ve kolaylıkla haberdar oluyor, alınacak kararlarda fikirlerini sunabiliyor, karar mekanizmasında yer alabiliyor. Uygulama içerisinde bulunan Kadıköy Kart ise kullanıcılarına geri ödeme alma imkânı sunması açısından yerel yönetim uygulamaları arasında bir ilk olma özelliği taşıyor. Uygulamada Afet modülü ile Kadıköylüler olası afet durumunda toplanma alanlarının yerini hızlı bir şekilde öğrenebilecek, aile afet planlarını yapabilecek, afet çantasında nelerin olması gerektiğini bilecek, düzenli kullandıkları ilaçlar varsa onları kayıt altına alabilecek. Ayrıca Güvendeyim ve Acil Yardım butonları ile de daha önce tanımladığı 5 kişiye kısa mesajla ulaşabilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dijital Kadıköy’e Altın Karınca Ödülü- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SQUST’ın son şarkısı ‘Benim Ol’, Duygu Yıldırım’ın vokali ile dijital platformlarda yerini aldı! Brand Week İstanbul, 8-12 Kasım Tarihleri Arasında Zorlu Psm’de Seyircisiyle Buluşuyor- Güncel Haberler 4 Mart Cumartesi Reyting sonuçları 2023: Kardeşlerim mi, Gönül Dağı mı? GENÇLİĞİM EYVAH 5. BÖLÜM Kalp Ritim Bozukluklarında Kardiyo Varyasyon mu Ablasyon mu?- Güncel Haberler Ucu dar topuklu ayakkabı giymek sinirlere zarar veriyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat