Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Doğal Yaşam Şenliği’nde Nilkoop ürünlerine büyük ilgi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Doğal Yaşam Şenliği’nde Nilkoop ürünlerine büyük ilgi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Nilüfer Belediyesi’nin de katkılarıyla Podyumpark’ta düzenlenen Podyum Doğal Yaşam Şenliği’nde NİLKOOP da bir stant açarak, Nilüfer Bostan ürünlerini halkla buluşturdu. Sağlıklı gıdaların ve sertifikalı organik ürünlerin yer aldığı şenlikte Nilüfer Kent Bostanları’nda üretilen bin paket yerel tohum da vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı.
 
Nilüfer, hafta sonunda sağlıklı ve organik ürün üretenler ile tedarikçilerin, tüketicilerle buluştuğu Doğal Yaşam Şenliği’ne ev sahipliği yaptı. Nilüfer Belediyesi’nin de destek verdiği Podyum Park’taki şenlikte S.S. Nilüfer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (NİLKOOP) da renkli bir stant açarak ürünlerini tanıttı. Nilüfer Bostan Satış Noktalarında satışa sunulan ürünlerin vatandaşla buluştuğu etkinlikte Nilüfer Kent Bostanları’nda üretilen bin paket yerel tohum ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtıldı.
 
 
Nilüfer Belediyesi Kırsal Alan Danışmanı Arca Atay da stantları ziyaret eden vatandaşlara çalışmalar ve ürünler hakkında bilgi verdi. Etkinliğin doğal yaşam ve sağlıklı gıda erişimine kolaylık sağlanması adına önem taşıdığını ifade eden Atay, ziyaretçilerin Nilüfer Bostan ürünlerini de yakından tanıma imkanı bulduklarını belirtti.
 
 
İki gün süren etkinlikte elliden fazla stant yer alırken, binlerce ürün çeşidi vatandaşla buluştu. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan EKOŞOV Ritim Grubu da şenliğe ayrı bir hava katarak şovlarıyla ziyaretçileri coşturdu. Nilüfer Belediye Başkan Vekili Rasih Konca da stantları gezerken organizasyona katkı sunan ve emeği geçenlere teşekkür etti. Şenlikte çocuk ve yetişkinlere yönelik atölyeler ile organik tarım ve organik ürünler üzerine söyleşiler de düzenlendi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Doğal Yaşam Şenliği’nde Nilkoop ürünlerine büyük ilgi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Börezli ve Kızıklı’da Yatırımlar Devam Ediyor- Güncel Haberler Gıda toptancılığı nedir? Bakan Ersoy’dan Harran Üniversitesi’ne Ziyaret – Güncel Haberler 16 Ocak Pazartesi Reyting sonuçları Yaşam Boyu Eğitim Birimi BİLGİ Eğitim yeni programlarla eğitime başlıyor- Güncel Haberler Ünlü şarkıcı Cenk Eren, önceki akşam Ankara Günay ‘da sahne aldı.- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat