Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Doğası, Güneşi, Denizi ve Hotelleri ile Antalya

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Doğası, Güneşi, Denizi ve Hotelleri ile Antalya
Google News Abone Ol

Türkiye’nin Akdeniz kıyısında yer alan Antalya, popüler bir turizm merkezidir ve birçok tarihi yeri içerir. Aynı zamanda bir ticaret merkezi ve şehrin gelişen ekonomisinde binlerce işçiye ev sahipliği yapıyor. Bu faktörlere ek olarak, Antalya, balayı için ideal birçok lüks otel ve tatil köyüne sahip olduğu için popüler bir düğün yeridir.

Antalya şehri, Türkiye’nin güney kıyısında yer alır ve birçok uluslararası konferans ve festivale ev sahipliği yapar.  Yaz aylarında turistler güneşlenmek, yüzmek ve lezzetli Akdeniz yemekleri yemek için akın akın şehre akın eder. Antalya, yerel ve uluslararası ziyaretçileri çekmenin yanı sıra, birçok beş yıldızlı oteliyle konaklama sektöründe de önemli bir oyuncu haline geldi.

Antalya, kardeş şehri Bodrum gibi hem ziyaretçi hem de ticaret açısından ilgi görmektedir. Bu bölge, özellikle turistlere hitap eden birçok bar, restoran ve mağazaya ev sahipliği yapmaktadır.  şehrin birçok popüler yeri burada bulunmaktadır., ticaretin odak noktası olmasının yanı sıra, teknecilerin çevredeki suları keşfedebilecekleri birçok marinaya da ev sahipliği yapıyor.

Birçok kişi Antalya’yı ünlü harabelerini gezmek için ziyaret ediyor;  Aspendos Antik Kenti, Olympos Antik Kentinin yanı sıra Antalya’da Hadrian kapısı bulunmaktadır. Antalya hotel sayısı bakımından dünyada bulunan birçok tatil şehirlerinden daha fazla otele sahiptir. Hotel Turquie denildiğinde akla Hotel Antalya, Hotel antalya denildiğinde ise akla Antalyada bulunan birçok dünyaca ünlü hotel akla gelmektedir.

Tarihi öneminin yanı sıra, Antalya’yı arzu edilen bir seyahat destinasyonu yapan başka birçok özelliği vardır.

Çoğu insan Bodrum’u Antalya’dan daha moda olarak görse de, her iki şehirde de zengin tarihi yerler ve konaklama sektörü işleri bulunduğundan, durum her zaman böyle değildir. İster kısa bir gezi planlıyor olun, ister güneşlenmek için birkaç gün devam ediyor olun, Antalya sizi hoş bir şekilde şaşırtacak!

Doğası, Güneşi, Denizi ve Hotelleri ile Antalya - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Osmangazi’de ‘Bile Kağan’ ismi caddeye verildi- Güncel Haberler Mustafakemalpaşa Belediyesinden Gönülleri Isıtan Kampanya- Güncel Haberler İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri İdari Binası Hizmete Girdi- Güncel Haberler Canik Belediyesi’nden Festivale Davet- Güncel Haberler Uluslararası Klarnet Festivali 10 Yaşında!- Güncel Haberler Çankaya’da Okuma Yazma Bilmeyen Kalmayacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat