Dokuz Oğuz Afişi Yayınlandı!

20.01.2023

0 Yorum

Dokuz Oğuz, dünya üzerinde Türklerin ihtiyaç duyduğu her yerde özel operasyonlar yapmakla görevli bir ekip olacak.

Dokuz Oğuz Afişi Yayınlandı!

Fox Tv kanalının merakla beklenen Dokuz Oğuz dizisinin afişi nihayet yayınlandı! Gold film imzalı olarak yayına girecek olan dizinin yayın tarihi henüz belli olmazken, konusu ve afişi resmen duyuruldu. Süleyman Çobanoğlu’nun senaryo yazarlığını yaptığı diziyi Cem Akyoldaş yönetecek.

Askeri operasyonları konu edinen bir dizi olarak yayına girecek lan Dokuz Oğuz konusu ve kurgusuyla büyük merak uyandırmayı başardı. Özel bir tim olarak kurgulanan ve isminden de anlaşılacağı gibi 9 kişilik bir tim olan Dokuz Oğuz, dünya üzerinde Türklerin ihtiyaç duyduğu her yerde özel operasyonlar yapmakla görevli bir ekip olacak.

Yüzbaşı Batur (Kubilay Aka),  Albay Tomris (Yasemin Allen) ve gizli ajan Bilge (Deniz Işın) tarafından komuta edilen bu özel birlik dünyanın her köşesinde kendilerine ihtiyaç duyan Türk topluluklarına hizmet ediyor.

Bu yazıda neler var?

Dokuz Oğuz Oyuncuları

Dokuz Oğuz oyuncu kadrosu içindeki başrol isimleri Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Kay Allen olarak öne çıkıyor. Ayrıca Dokuz Oğuz oyuncuları arasında Hakan Boyav, Dağhan Külegeç, Tuncer Salman, Serhat Onat, Kayhan Açıkgöz, Taylan Meydan, Volkan Keskin, Mehmet Çevik ve Sahra Şaş yer alıyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ