Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dündar: “Herkes Kitap Okuma Alışkanlığı Kazanmalı”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Dündar: “Herkes Kitap Okuma Alışkanlığı Kazanmalı”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Bursa Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Fuarda Osmangazi Belediyesi tarafından açılan stantta öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Dündar, gençlere kırtasiye malzemesi ile kandil simidi dağıttı.

 

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Kitap Fuarı’nı ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi. Bilgi üreten bir toplum olabilmek için kitap okumanın önemine vurgu yapan Dündar, kitap fuarının Bursa adına önemli bir kazanç olduğunu ifade etti. Osmangazi Belediyesi’nin fuardaki standını da ziyaret eden Başkan Dündar, öğrenciler ile bir araya geldi. Osmangazi Belediyesi’nin edebiyat dünyasına kazandırdığı kitap, dergi ve gazeteler ile çeşitli kırtasiye malzemelerini öğrencilere hediye eden Dündar, Berat Kandili dolayısıyla gençlere kandil simidi dağıttı.

 

Gençlere nasihatlerde bulunan Başkan Dündar, “Bilgi üreten bir toplum olmak ve Türkiye’yi çok daha ileri seviyelere taşımak istiyorsak ülke olarak kitap okumalıyız. Bilimde, sanatta ve sporda başarılı nesiller yetiştirebilmek adına ailelerde mutlaka çocuklarına okuma alışkanlığı kazandırmalı” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dündar: “Herkes Kitap Okuma Alışkanlığı Kazanmalı”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Hepsiburada’nın binlerce çocuğu gülümseten projesi “Bir Gülüş Yeter”, Engelliler Haftası’nda da devam etti- Güncel Haberler HONOR her 28,5 saniyede bir akıllı telefon üretebilecek- Güncel Haberler Su Ürünleri sanat eserine dönüştü- Güncel Haberler Büyükşehir Belediyesi izcilik faaliyetleri başlıyor- Güncel Haberler Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi Payaslı (Ertan Saban) Kimdir? Diyet Yaparken Günlük Kaç Kalori Aldığınızı Bilin- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat