Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Duş teknesi ve Duşakabin özellikleri ve fonksiyonları

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Duş teknesi ve Duşakabin özellikleri ve fonksiyonları
Google News Abone Ol

Dekoratif bir görüntü ile banyoyu destekleyen, duş sırasında oluşabilecek sıçramaları engelleyen ve sıcak havayı içeride tutan duşakabinler, fonksiyonel banyo ürünlerinin başında gelmektedir. Günümüzde hemen hemen her evde görülebilen duşakabin, kullanım pratikliği ve banyo dekorasyonuna katkısı nedeniyle gözde ürünlerden biri haline gelmiştir. Her bütçeye, zevke ve banyo yapısına uygun farklı duşakabin modelleri bulunmaktadır. Dolaplar, banyo seramik modelleri, aynalar ve duvar renkleri ile bütünleşen duşakabin oldukça hoş bir görünüme sahiptir, banyo yüzeyine su sıçramasını engeller, gereksiz temizlik ağrılarından kurtulmaya yardımcı olur ve banyodaki elektronik aletlerin ömrünü uzatır. .

Duşakabinler; şekline, kapısına, kullanılan cam çeşidine, ölçüsüne ve yapısında bulunan teknolojik özelliklere göre ayrılan pek çok model ve seçeneğe sahip olmasının yanı sıra renk ve desenler açısından da kullanıcılara geniş bir seçim yelpazesi sunmaktadır.

Satın alınmış ve montajı tamamlanmış bir duşakabini, ileride sorun çıkartmaması için en az bir gün kullanmamanızı ve duşakabininize çekilmiş olan silikonların kurumasını beklemenizi öneririz.

Duş teknesi banyo köşesinde banyo yapmak için kullanılan derin olmayan yapı malzemelerinden biridir ve daha çok küçük banyolarda kullanılır. Aynı zamanda evde yaşlılar veya çocuklar varsa küvet yerine tercih edilebilir. Akrilik, çelik, seramik ve kompozit malzemelerden üretilen duş teknelerinin yapısı banyonuzun dekoruna uyarlanabilir. Banyonuza premium ve estetik bir hava katabilecek duş teknesi modellerinin uzun ömürlü ve kaliteli yapısı sayesinde banyonuz sorunsuz, duşunuz kusursuz olacaktır. Duş teknesi tipini kontrol ederek banyonuzda istediğiniz konforu bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Duş teknesi ve Duşakabin özellikleri ve fonksiyonları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kadıköylü Çocuklardan Yılbaşına Özel Caz Konseri- Güncel Haberler Yağ Stokçularına Şok Baskın- Güncel Haberler Büyükşehir’den personele etkili iletişim semineri- Güncel Haberler Sette saklambaç oynadılar- Güncel Haberler “Pera Müzesi’nden Eserler” Yeni Bir Seçkiyle Google Chrome’da- Güncel Haberler Lüleburgaz Belediyesi Konservatuvarı açılıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat