Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ebru Gündeş’le yola çıkan Deha Duygu Sayar’ın hedefi zirve- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Ebru Gündeş’le yola çıkan Deha Duygu Sayar’ın hedefi zirve- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

15 yaşında çıktığı sahnelerde önemli bir tecrübe edinen Deha Duygu Sayar ilk çalışması "Buz"la müzik dünyasında önemli bir yer edinmek istiyor.

 

 

2014 yılında "O Ses Türkiye" yarışmasında elde ettiği çeyrek finalin ardından Ebru Gündeş'in back vokalistliğini yapan Deha Duygu Sayar, sahnelerde sürdürdüğü müzik çalışmalarını ilk single çalışması "Buz"la taçlandırdı.

 

Yorumuyla önemli müzik otoritelerinden tam puan alan Deha Duygu Sayar'ın hedefinde çıktığı müzik yolculuğunda önemli bir yer edinmek var.

 

O Ses Türkiye'de Mazhar Alanson'la, ardından Ebru Gündeş'le çalışmanın sesine farklı lezzetler kattığını söyleyen Deha Duygu Sayar, her tarzın altından kalkabilecek bir yeteneğe sahip olduğunu söylüyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ebru Gündeş’le yola çıkan Deha Duygu Sayar’ın hedefi zirve- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Bayraklı’da Cumhuriyet coşkusu Atatürk ve Cumhuriyet sergisine davet var- Güncel Haberler Albaraka Türk Uluslararası Hat Yarışması’nın Kazananları Belli Oldu- Güncel Haberler Bünyamin Aydın, Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için Türkiye koleksiyonunu tasarladı- Güncel Haberler Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde  8. Hafta Geride Kaldı Milletvekili Tutdere: Tütünde Önceden İdari Para Cezası Vardı, Akp Sayesinde Bir de Hapis Cezası Geldi- Güncel Haberler Obezite Cerrahisi Hakkında Doğru Bilinen 9 Yanlış- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat