Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Efeslim Kart Artık Daha Güçlü – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Efeslim Kart Artık Daha Güçlü – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Efes Selçuk Belediyesi’nin sosyal yaşam kartı Efeslim Kart’ın atık toplama fiyatları güncellendi.

 

Dar gelirliye destek,  esnafa can suyu, eğitime katkı ve çevreye dost işlevleri ile kente, kentliye sosyal ve ekonomik destek sunan Efeslim Kart’ı atık toplamak için kullanan Efes Selçuklular, artık biriktirdikleri geri dönüştürülebilir ambalaj atıklarından (kağıt, karton, cam, metal, plastik) iki kat daha fazla puan elde edebilecek. Biriken puanlarla eğitime katkı sunulabildiği gibi yerel esnaftan da alışveriş yapılabilecek.

 

Kentte dayanışmayı sağlayan Efeslim Kart ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve Efeslim kart sahibi olmak isteyen vatandaşlar Efes Selçuk Belediyesi Hizmet Binası’nda bulunan Efeslim Kart başvuru noktasına ulaşabilirler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Efeslim Kart Artık Daha Güçlü – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Buca’dan Kars ve Mardin’e yardım eli- Güncel Haberler Seferhisar’da “Akarca” Krizi- Güncel Haberler Çocukların Geleceği İçin Bugünden Biriktiren Emeklilik Planı Bes Çocuk ING’de- Güncel Haberler Covid Sonrası Kalpte POTS’a Dikkat- Güncel Haberler AKM Galeri’de Türkiye-Kore Diplomatik İlişkilerinin 65. Yılına Özel Sergi- Güncel Haberler Prof. Dr. Mine Durusu Tanrıöver: “65 yaş üstü kişiler, gebeler ve kronik hastalığı olanlar gribin ciddi sonuçları açısından yüksek risk altında”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat