Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

EGEKAF bilgilendirme standı Merkez Kütüphanede öğrencilerle buluşuyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » EGEKAF bilgilendirme standı Merkez Kütüphanede öğrencilerle buluşuyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, Ege Üniversitesi ev sahipliğinde, 21-22 Mart 2022 tarihlerinde yapılacak olan  “Ege Bölgesi Kariyer Fuarı- EGEKAF” için hazırlıklar hız kazandı. Fuar İzmir’de 20 üniversitenin katılımıyla gerçekleşecek EGEKAF kapsamında öğrencilere yetenek kapısı sistemini tanıtmak ve fuar için kayıtlarını almak amacıyla EÜ Kariyer Planlama ve Başarı Koordinatörlüğü tarafından EÜ Merkez Kütüphanesinde bilgilendirme standı açıldı.

“Fuar öğrenci-sektör buluşmasını sağlayacak”

 “Yetenek Her Yerde” teması ile düzenlenecek fuarın öğrenci-sektör buluşmasını sağlayacağını belirten Ege Üniversitesi Kariyer Planlama ve Başarı Koordinatörü Öğr. Gör. Ebru Kalyoncu, öğrencilerimizi ve mezunlarımızı kariyer fuarına katılmaya davet ediyorum. Öğrencilerimiz ve mezunlarımız için EGEKAF bulunmaz bir fırsat niteliği taşıyor. İş dünyasının temsilcileriyle bir araya gelip firmaları yakından tanıyarak kendilerine staj ve istihdam imkânı sağlayacaklar. Öğrencilerimizin ve mezunlarımızı, EGEKAF hakkında daha sağlıklı bilgiye ulaşmaları adına Merkez Kütüphanemizde bir bilgilendirme standı açtık. Burada fuar hakkında yetkili personelimizden detaylı bilgi alıp kayıtlarını yaptırabilirler. Geleceklerini şekillendirmek gençlerimizin elinde. Kayıtlarını yaptırıp fuar alanında sektör temsilcileriyle buluşmaları, kendi kariyerleri adına çok faydalı olacaktır” diye konuştu.

EGEKAF bilgilendirme standı, fuar ile ilgili her türlü bilgi ve detayı öğrencilere aktarmak ve kayıtlarını yapmak amacıyla EÜ Merkez Kütüphanesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

EGEKAF bilgilendirme standı Merkez Kütüphanede öğrencilerle buluşuyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Irkçılık Karşıtı Kentler Kadıköy’de Buluştu- Güncel Haberler Dünya genelinde Delta Varyantı paniği- Güncel Haberler Büyükşehir’den Antalya’nın kuşları söyleşisi – Güncel Haberler Tosyalı Holding’den sanatta ileri dönüşüm çağrısı- Güncel Haberler İnegöl’ün Dışa Açılan Kapısı; Müzelerimiz- Güncel Haberler İzmir’de Sokak hayvanları için çalıştay düzenlendi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat