Emirates, Nisan ayından itibaren Hindistan seferlerini tekrar pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor- Güncel Haberler

30.03.2022

0 Yorum

Emirates, 1 Nisan 2022’den itibaren Hindistan’daki varış noktalarına uçuş sıklığını pandemi öncesi seviyelere çıkaracak.

Emirates, Nisan ayından itibaren Hindistan seferlerini tekrar pandemi öncesi seviyeye çıkarıyor- Güncel Haberler

Emirates, 1 Nisan 2022’den itibaren Hindistan’daki varış noktalarına uçuş sıklığını pandemi öncesi seviyelere çıkaracak. Havayolu ülkedeki dokuz şehre haftada 170 sefer gerçekleştirecek. Bu hamlenin arka planında Hindistan hükümetinin Mart 2022’nin sonundan itibaren ikili anlaşmalara uygun olarak Hindistan kalkış ve varışlı uluslararası uçuşları yeniden başlatma kararı yer alıyor. 

 

Emirates aşağıdaki uçuşları gerçekleştirecek:

  • Mumbai – haftada 35 sefer
  • Yeni Delhi – haftada 28 sefer
  • Bangalore – haftada 24 sefer
  • Chennai – haftada 21 sefer
  • Haydarabad – haftada 21 sefer
  • Kochi – haftada 14 sefer
  • Kolkata – haftada 11 sefer
  • Ahmedabad – haftada 9 sefer
  • Thiruvananthapuram – haftada 7 sefer 

 

Emirates ayrıca yolcuların favorisi ikonik Airbus A380 ile her gün gerçekleştirilen Dubai-Mumbai seferlerini de Mart 2022’de yeniden başlattı. Emirates’in EK 500/ 501 sefer sayılı uçuşu ikonik çift katlı uçakla gerçekleştiriliyor. 

 

Tüm seyahat sınıflarında Emirates ile seyahat eden yolcular, ferah kabinler ve imza niteliğindeki hizmet kalitesiyle benzersiz bir uçuş deneyimi yaşayacaklar. Emirates yolcuları uçuş sırasında yöresel yemeklerin ve havayolunun ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice‘ın 4500’ü aşkın içerik kanalının keyfini çıkarabilecekler. 

 

Bangalore, Chennai, Haydarabad, Mumbai ve Yeni Delhi’den First ve Business Class’ta seyahat eden Emirates yolcuları, havayolunun uçuş ağındaki seçili lokasyonlarda havalimanına gidiş veya dönüşte ücretsiz şoförlü araç hizmetinden faydalanabilirler. Premium kabinlerde seyahat eden yolcular ve seçili üyelik statülerine sahip Skywards üyeleri, Dubai’de ve dünyanın dört bir yanındaki seçili havalimanlarında yer alan Emirates’in özel dinlenme salonlarının keyfini çıkarabilecekler.

 

Yenilikçi ürünleri ve hizmetleriyle sektöre yön vermeyi sürdüren Emirates, kısa süre önce sunmaya başladığı ve 31 Mayıs 2022’ye kadar süresini uzattığı daha cömert ve esnek rezervasyon politikaları ile müşteri hizmetlerini daha da ileriye taşıdı. Yolcularının sağlığını birinci öncelik sayan Emirates, yolculuğun her aşamasına yönelik kapsamlı bir dizi güvenlik önlemleri getirmiştir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ