Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Emirates, Tayland’da turizmi teşvik etmek için ülkenin Turizm Otoriyesiyle ile anlaşma imzaladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Emirates, Tayland’da turizmi teşvik etmek için ülkenin Turizm Otoriyesiyle ile anlaşma imzaladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Emirates, Tayland Turizm Otoritesi (TAT) ile imzaladığı İş Birliği Protokolü ile Tayland’da turizmin teşvik edilmesine destek olma taahhüdü verdi.

 

Anlaşma kapsamında, hem turizm otoritesi hem de Emirates, yolcuları Tayland’a çekmek için pazarlama ve tanıtım çalışmalarını geliştirecek ortak girişimleri ve iş birliği fırsatlarını keşfedecek.

 

Protokol, Emirates Uzak Doğu Ticari Operasyonlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Orhan Abbas ve Thailand Uluslararası Pazarlama (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Amerika Kıtası) Vali Yardımcısı Chattan Kunjara Na Ayudhya tarafından Emirates Grup Başkanı Şeyh Ahmed Bin Said Al Maktum ve Tayland Turizm ve Spor Bakanı Phiphat Ratchakitprakarn huzurunda imzalandı. İmza törenine katılan diğer isimler arasında Tayland Turizm İdaresi Valisi Yuthasak Supasorn, Tayland BAE Başkonsolosu Chairat Sirivat ve Emirates Ticari İşler Direktörü Adnan Kazim yer aldı. 

 

Emirates protokol vasıtasıyla Tayland’da turizmi güçlendirmek için ülkeyi global uçuş ağındaki yolcularına tanıtmak üzere çalışmalar geliştirecek. Havayolu ayrıca çeşitli yolcu segmentlerine hitap edecek şekilde tasarlanan ortak tanıtım gezilerinde iş birliği yapmanın yanı sıra kilit noktadaki stratejik pazarlarda bulunan acenteler aracılığıyla ülkenin tanıtımını yapmak için çalışmalar gerçekleştirecek.  

Emirates Uzak Doğu Ticari Operasyonlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Orhan Abbas şu açıklamalarda bulundu: “Emirates olarak Tayland seferlerimizi 30 yılı aşkın bir süre önce başlattık ve ülkedeki seyahat noktaları başta ABD, Avrupa ve Orta Doğu’dan gelen tatilseverler için Güneydoğu Asya ağımızdaki en popüler noktalar arasında yer alıyor. Tayland Turizm Otoritesi ile ülkede turizmi güçlendirmek adına iş birliği yapmaktan ve köklü ilişkilerimiz sayesinde yıllar içinde elde ettiğimiz başarıyı daha ileriye taşımaktan mutluluk duyuyoruz. Sektördeki paydaşlara ve yolculara sunacakları çeşitli hizmet ve ürünleri öne çıkarmak ve Tayland’ın küresel salgın sonrası toparlanmasına destek olmak amacıyla turizm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.”

 

TAT Valisi Yuthasak Supasorn ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu İş Birliği Protokolü, TAT ve Emirates arasındaki stratejik turizm iş birliğine zemin hazırlayacak. TAT, Emirates uçuş ağındaki hedef pazarlarda promosyon hediyeler, özel promosyonlu paketler, teşvikler ve pazarlama bütçeleriyle tur operatörlerini ve seyahat acentelerini destekleyerek Emirates’in kilit noktalardaki strateji pazarlarından yolcu trafiği geliştirmesine yardımcı olacak.”    

 

Tayland yaklaşık 130 noktayı kapsayan Emirates uçuş ağının önemli bir parçası olmayı sürdürüyor. Emirates’in Bangkok seferleri 1990 yılında başlarken global yolcuların son derece rağbet gösterdiği bir tatil noktası olarak kendini kanıtlayan  Phuket’e doğrudan uçuşlar ise 2012 yılında başladı.

 

Eylül 2020’de Bangkok uçuşlarını yeniden başlatan Emirates, halihazırda Bangkok’a Boeing 777-300ER ile günde iki uçuş, amiral gemisi A380 ile de günde bir uçuş gerçekleştiriyor. Emirates ayrıca Tayland’ın egzotik tatil beldesi Phuket’e ise haftada 11 uçuş gerçekleştiriyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Emirates, Tayland’da turizmi teşvik etmek için ülkenin Turizm Otoriyesiyle ile anlaşma imzaladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Nestlé Professional Genç Girişimci Adaylarına Restaurant Açmaları için Yol Gösteriyor- Güncel Haberler Akıllı teknolojilerle depolar daha güvenli ve verimli – Güncel Haberler Başkan Selvitopu Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti- Güncel Haberler Büyükşehir’den yılbaşı festivali- Güncel Haberler Narsist Kişilik Bozukluğunun 13 Belirtisi- Güncel Haberler Telefonunuzun saldırıya uğradığını nasıl anlarsınız- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat