Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

EMITT Fuarı başlıyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » EMITT Fuarı başlıyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri kabul edilen ve 40 bini aşkın sektör temsilcisin ağırlayan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı “İstanbul EMITT” 9-12 Şubat tarihleri arasında başlıyor. Lüleburgaz Belediyesi’nin Kırklareli ve Vize Belediyeleriyle birlikte B-561 numaralı stantta yer alacağı fuarla ilgili tüm hazırlıklar tamamlandı.

 

Lüleburgaz Belediyesi geçtiğimiz yıl Kovid-19 salgını nedeniyle ertelenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı “İstanbul EMITT’te” yerine aldı. Fuara ilk kez katılacak olan Lüleburgaz Belediyesi, bölgenin doğal ve kültürel güzelliklerini turizm profesyonellerine tanıtacak. Kırklareli ve Vize Belediyesi ile birlikte B-561 numaralı stantta yer alacak olan Lüleburgaz Belediyesi, kentin turizm pastasından pay almasını hedefliyor.

 

Dünyanın en prestijli fuarlarından biri

 

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olma niteliğiyle ön plana çıkıyor. Fuar her yıl 45 bine yakın sektör profesyonelini ve binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 25’ncisi düzenlenecek EMITT Turizm Fuarı Türkiye’de pek çok yeni tatil ve turizm konumunun oluşmasına ortam hazırlayan, şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı niteliği taşıyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

EMITT Fuarı başlıyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  “Onur Festivali” buruk finalle son buldu- Güncel Haberler Mavi, Yeni Şarkısını Paylaştı: “Değmemeli”- Güncel Haberler Çağdaş ve Klasik Mobilya ve Aksesuarları Lipton Doğu Karadeniz’de Çay Hasadına Başladı- Güncel Haberler Anne Adaylarının Estetik İle İlgili En Çok Sorduğu 9 Soru- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları Bakırköy Seyircisiyle Buluşuyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat