Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ESET, 21. yüzyılın kahramanlarını arıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » ESET, 21. yüzyılın kahramanlarını arıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dijital güvenlikte küresel bir lider olan ESET, merkezinde teknolojinin yer aldığı, çeşitli endüstrilerde ilerlemeye katkıda bulunan vizyoner düşünürleri aradığı 'İlerleme Kahramanları' projesini duyurdu. Dünya çapında yürütülen proje kapsamında aday gösterme işlemi 26 Haziran’a kadar devam edecek.

 

Her türlü ilerlemenin ardında, toplumun genelinden bağımsız düşünebilen parlak beyinler var. ESET, bu ileriyi gören insanları bulmak ve dünyayı döndüren isimsiz kahramanlara ışık tutmak için bir proje başlattı. ESET web sitesi üzerinden, eset gerçekleşecek aday gösterme işlemi herkese açık.  

 

Başvurular, gelişmiş endüstrilerin, toplumun veya toplulukların icat ettiği, benimsendiği ve geliştirildiği herhangi bir teknoloji hakkında olabilir. Ödüle hak kazanmak için, adayların belirlenen alanlardan en az birinde çalışmaları, aday gösterildikleri işe aktif olarak katılmaları ve 18 yaşın üzerinde olmaları gerekiyor. 300 kelimelik bir yönetici özeti içermesi gereken başvurular, teknoloji yoluyla etki yaratan adayların sınıfının en iyi çalışmalarının örneklerini özetlemesi gerekiyor.

 

15 farklı kategoride aday gösterilebilir 

 

ESET'in İş Geliştirme Sorumlusu Ignacio Sbampato başkanlığındaki uzman bir değerlendirme ekibi, tüm başvuruları inceleyecek. Dünya çapında değişimin isimsiz kahramanları listesi Eylül 2022'de açıklanacak. 

 

 1. Sanat ve Yaratıcı Endüstriler
 2. İş
 3. Dijital Güvenlik
 4. Eğitim
 5. Enerji ve Sürdürülebilirlik
 6. Finansal Hizmetler
 7. Gıda ve Tarım
 8. Sağlık ve Yaşam Bilimleri
 9. Lojistik Sektörü
 10. Üretim 
 11. Araştırma & Geliştirme 
 12. Bilim
 13. Spor
 14. Akıllı Şehirler, IoT ve BT Endüstrisi
 15. Ulaşım ve Seyahat Endüstrileri

 

Ignacio Sbampato proje ile ilgili şu paylaşımda bulundu: "Bir an için tarihin yaratıcı düşünürlerinin katkılarının olmadığı bir dünya ve bunun günümüz teknolojisini nasıl etkileyeceğini hayal edersek, çabalarının neden alkışlanması gerektiği açıkça ortaya çıkıyor. Bu nedenle tüm iş arkadaşlarımız ve ortaklarımızla beraber ESET olarak, bilimin gelişimine ve teknoloji, araştırma ve kurumsal sorumluluk girişimlerine büyük önem veriyoruz. Gerçek “İlerleme Kahramanları” arayışımıza başlarken heyecan duyuyoruz, böylece dünya çapında tüm şaşırtıcı başarıları kutlayabilir ve gezegenimizi daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olan ilerici zihinlere ışık tutabiliriz. "

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ESET, 21. yüzyılın kahramanlarını arıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Didim’de El Emeği Ürünler Bu Festivalde Sergilenecek- Güncel Haberler Karaciğerdeki Bu Yağlanma Organ Nakline Götürebilir- Güncel Haberler İBB Teknoloji Atölyeleri İlk Mezunlarını Verdi- Güncel Haberler 26 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları çıktı! Dünkü reyting sonuçları… Soyer: “Terra Madre Anadolu İzmir 2022 İzmir’e uluslararası bilinirlik ve tanınırlık kazandıracak”- Güncel Haberler Sanatseverlerin hayal gücünü zorlayan ve şaşırtan sanatçı Engin Beyaz, ‘Sanal Kütüphane’ adlı kişisel sergisiyle 15 Ocak 2022 den itibaren Galeri Diani’de!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat