Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Eşrefpaşa Hastanesi’nin Buca Polikliniği hizmete girdi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » sağlik » Eşrefpaşa Hastanesi’nin Buca Polikliniği hizmete girdi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kentin asırlık sağlık kuruluşu İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Karşıyaka'dan sonra sağlık hizmetini Buca'ya taşıdı. Buca Sosyal Yaşam Kampüsü’ndeki poliklinikte yurttaşlar hem fizik tedavi ve rehabilitasyon hem de ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerinden yararlanabiliyor.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi sağlık alanında önemli çalışmalara imza atmayı sürdürüyor. Karşıyaka'dan sonra Buca Sosyal Yaşam Kampüsü’ndeki yeni polikliniği hizmete alan Eşrefpaşa Hastanesi bölgedeki hastaların yüzünü güldürdü. Buca’daki Eşrefpaşa Hastanesi Polikliniği’nde hem fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti hem de nöroloji, üroloji, enfeksiyon hastalıkları, göz hastalıkları, iç hastalıkları, röntgen, laboratuvar ve diş polikliniği hizmeti veriliyor. 

 

İzmir yeni bir hastane daha kazandı

Kente ikinci bir belediye polikliniği kazandırdıklarını ifade eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekim Yardımcısı Arif Kutsi Güder, “Sosyal Yaşam Kampüsü içerisindeki ikinci polikliniğimize gelen hastalardan olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu merkezde hem poliklinik hem de fizik tedavi hizmetimizi daha geniş çapta ele alabiliyoruz. Merkezde çoğunluğu fizik tedavi olmakla birlikte nöroloji, üroloji, enfeksiyon, göz hastalıkları, dahiliye alanlarında hizmet veriliyor. Laboratuvar hizmetlerinin yanı sıra, diş tedavisinden yararlanma imkanı sunuluyor” dedi. 

 

Hastaneye ulaşım kolaylaştı 

Poliklinikten hizmet alan hastalar ise memnun. Tekin Bilgen, “Daha önce Yenişehir’deki Eşrefpaşa Hastanesi’ne gidiyordum. Buca’da Eşrefpaşa Hastanesi polikliniğinin açıldığını duyunca geldim. Buca Yıldız Mahallesi’nde oturuyorum. Ulaşım açısından çok kolay oldu.  Hem de hastane inanılmaz temiz. İlk göz muayenemi oldum. Doktorlar, personel çok güler yüzlü ve işlerinde oldukça profesyonel” dedi.

 

Aynur Bensağlam, “Daha önce Eşrefpaşa Hastanesi bize uzak olduğu için Yenişehir’deki merkeze çok gidemiyorduk ancak Buca’da açıldığını duyunca hemen ertelediğim muayenemi olmaya geldim. Burası sakin, hoşumuza gitti.  Kolay da randevu aldık” şeklinde konuştu. 

Ayça Konçina ise şunları ifade etti: “Burada Eşrefpaşa Polikliniği’nin açıldığını duyunca fizik tedavi bölümüne muayeneye geldim. Çok sakindi ve evde yapacağım tüm hareketlerimi uygulamalı olarak gösterdiler.” 

 

Hem fizik tedavi hem de poliklinik hizmeti

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Buca Sosyal Yaşam Kampüsü Semt Polikliniği, toplam 2 bin 500 metrekarelik alanda, 3 katlı binada hizmet veriyor. Eşrefpaşa Hastanesi’nin Buca’daki yerleşkesindeki engelli, yaşlı ve sporcular için su altı tedavilerinin yapılacağı iki adet hidroterapi havuzu, muayene odaları, egzersiz ve rehabilitasyon salonu ile masaj üniteleri önümüzdeki günlerde hizmete açılacak. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Eşrefpaşa Hastanesi’nin Buca Polikliniği hizmete girdi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Online diyet nedir?

Online diyet nedir? 24 Mart 2023

Diz Protezi Ameliyatı

Diz Protezi Ameliyatı 21 Mart 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Zeki Müren’in ölümü ve besteleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar!- Güncel Haberler Özge Yağız “Ders, Sen Öğrenene Kadar Devam Eder”- Güncel Haberler HONOR, 2022’de global pazarlara daha fazla ürün getirmeyi hedefliyor- Güncel Haberler Vivo ZEISS Görüntüleme Laboratuvarı, Mobil Görüntülemenin Geleceğini Şekillendiriyor!- Güncel Haberler 6 Ocak Cuma gününün Reyting sonuçları! Toprak sevgisi İZELMAN Anaokulları’nda büyüyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat