Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

EÜ Gözlemevinden “Güneş Sistemi Eğitimi”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » EÜ Gözlemevinden “Güneş Sistemi Eğitimi”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ege Üniversitesi (EÜ) Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından "Güneş Sistemi Eğitimi" programı düzenlenecek. Çevrimiçi olarak verilecek olan eğitim, Merkez Müdürü Doç. Dr. Hasan Ali Dal'ın eğitmenliğinde gerçekleştirilecek. Hedef kitlesini ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin oluşturduğu program, Mart ayı boyu boyunca her hafta sonu devam edecek.

 

Doç. Dr. Dal'ın iki oturum şeklinde yapacağı eğitim, 13.00 – 14.30 ve 15.00 – 16.30 saatleri arasında düzenlenecek. Eğitim kapsamında Güneş sisteminin oluşumu, Ay çalışmaları, yer benzeri gezegenler ve dev gaz gezegenleri tanıtılacak. Program ile ilgili başvuru ve detaylı bilgiye EÜ Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi internet sayfası üzerinden ulaşılabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

EÜ Gözlemevinden “Güneş Sistemi Eğitimi”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Kayalar: “Can Dostlarımızın Her Mevsim Yanındayız”- Güncel Haberler Serpil Benay müziğe geri dönüyor- Güncel Haberler Zorlu PSM 10. Sezonunu Fazıl Say’ın “Hayat Ağacı” Eserinin Dünya Prömiyeri ile Açacak- Güncel Haberler AKKUYU NGS’nin 1’inci Ünitesine Ait Turbo Jeneratörü Sahaya Ulaştı- Güncel Haberler Sevgililer Günü Hediyesi Almak İsteyenler İçin Doğru Adres A101!- Güncel Haberler KO-MEK’in Bahar Şenlikleri ilçe sergileriyle başlıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat